Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi na stranici

Ne mogu postaviti slike niti vidjeti poruke jer su avatari preveliki,poruke su prekrivene..Dali svi imaju trenutno takav problem.?.To traje već nekoliko dana...
2018 09 29
Meni se uopce nista ne desava sve mi normalno radi, jedan dan mi je samo i onda sam se odjavila i ponovno prijavila i bilo mi je oke.. Ali vidim na forumu da dosta cura ima taj problem :/
2018 09 29
Meni je isto sve ok
2018 09 29
Meni je sve ok
2018 09 29
Nekome je ok a nekome ne :@ ja više od 2 tjedna ne mogu niti postaviti novi artikl niti vidjeti poruke ma ništa... Užas....
2018 09 29
ako se prijavite na stranicu putem nekog linka... (oglasa u nekoj grupi na fb ili na googlu u trazilici utipkate neki artial i pod slike trazite krpice rade) .. inace nikako.. ja se ovako prijavim i sve kao prije znaci... na oglas... udjete u krpice i sibaj dalje 😉
2018 09 29
> madisonlove: > Ne mogu postaviti slike niti vidjeti poruke jer su avatari preveliki,poruke su prekrivene..Dali svi imaju trenutno takav problem.?.To traje već nekoliko dana... NI JA TAKOĐER VEĆ DANIMA :(((
2018 09 30
> heartless: > ako se prijavite na stranicu putem nekog linka... (oglasa u nekoj grupi na fb ili na googlu u trazilici utipkate neki artial i pod slike trazite krpice rade) .. inace nikako.. ja se ovako prijavim i sve kao prije > znaci... na oglas... udjete u krpice i sibaj dalje 😉 Ocito vas ne dozivljavaju svi, kao da ne zele.. Ja nemam niti sam imala ikakvih problema, sve mogu sa svih uredjaja, preko Chrome-a radim sve na mobu, ali da imam problem definitivno bi probala na nacin koji ste napisali..😉
2018 09 30
I ja Već dosta dugo imam istih problema, proradi normalno na 10-ak min i onda opet po starom. Valjda će uskoro biti sve ok. ☺️
2018 10 01
Samo ako nešto komentirate na forumu možete normalno uplodati fotke...
2018 10 01
> madisonlove: > Ne mogu postaviti slike niti vidjeti poruke jer su avatari preveliki,poruke su prekrivene..Dali svi imaju trenutno takav problem.?.To traje već nekoliko dana... Također ne mogu postaviti atikle, ne želi učitati fotografije.
2018 10 01
također danima zapravo tjednima ne mogu pročitati poruke zbog veličine avatara, jedino na laptopu, mobitel, tablet ništa. Također ne mogu uplodati nove artikle nikako. i tako iz dana u dan. šta se događa?
2018 10 02
još bi navela da ne mogu ni prelistati slike drugih artikala od drugih curki ovdje :(
2018 10 02
cure da li mozete vidjete svoje artikle kad upišete u tražilicu? ja sam pokušala upisati tagove odjeće koju sam stavila ali ju ne vidim pa ne znam da li samo ja to ne vidim ili ni drugi kad upišu određeni tag... :/
2018 10 03
> madisonlove: > Ne mogu postaviti slike niti vidjeti poruke jer su avatari preveliki,poruke su prekrivene..Dali svi imaju trenutno takav problem.?.To traje već nekoliko dana... ja već tri dana ne mogu stavit fotke s niti jednog uređaja. onda nemrem objavit jer nemam fotke. također, kad pregledavam mogu vidjeti samo prvu fotku artikla i ništa više. pomagajte. :(
2018 10 03
1 2