Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Puder za masnu/mjesovitu kozu

Pozdrav, ako moze preporuka pudera do 150kn, srednje prekrivanje i da nije komedogen? Dosad sam koristila catrice HD ali imam osjecaj da mi izaziva pristice koje do tad nisam imala.. Takoder ako netko zna moze preporuka i za bronzer, cijena nije bitna :)
2018 09 30
Što se tiče bronzera, probala sam više od 10 marki, najbolji mi je Artdecov, cijena oko 140kn. Ima u Douglasa, Te puderi od Douglasa su jako dobri, cijena im je oko 150kn i sad su na popustu! Ja imam masniju kožu pa preko pudera stavim Artdecov fixing puder te bez problema dobijem postojanost od 10ak sati.
2018 09 30
Odličan je i wet bronzer od Douglasa, sa tri različite nijanse i laganim highlighter-om.
2018 09 30
Ja imam dosta masnu kožu, svaki dan koristim wet n wild tekući puder (uz primer) i super je, a ne baš svaki dan ysl all hours koji je top, ali je i skup
2018 09 30
Bourjois healthy mix je meni odličan u kombinaciji sa essence all about matt puderom u kamenu preko :")
2018 09 30
> gretagarbo: > Što se tiče bronzera, probala sam više od 10 marki, najbolji mi je Artdecov, cijena oko 140kn. Ima u Douglasa, Te puderi od Douglasa su jako dobri, cijena im je oko 150kn i sad su na popustu! Ja imam masniju kožu pa preko pudera stavim Artdecov fixing puder te bez problema dobijem postojanost od 10ak sati. Hvala :) moze slika tog bronzera?
2018 09 30
Avene Couvrance mineralni puder, u ljekarnama oko 160 kn. Idealan za masnu kožu jer ga znoj ni voda ne mogu skinuti s lica nimalo, postojan je dok god se ne skine micelarnom ili gelom za čišćenje lica.
2018 10 01
Vichy dermablend 3d
2018 11 17
A da probas sa puderima iz ljekarne? Od njih nema sanse da se ispristas.
2018 11 26
Hvala cure svima :) isprobavam redom sve pa cemo vidit haha Koliko kosta ovaj dior
2019 01 06