Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Gluteus program - rezultati

> Andrijanaaaaaaa: > A ispada tako, da ne vjezbam, nego se namjestam da slika ispadne sto bolja. > Al opet, sto ljudi sto cudi... Opet krivo. Pokusaj ponovo.
2018 10 10
Ajde daj mail da ti posaljem program. Taman sutra zapocnes s vježbanje. Iskreno, divim se vasem poslu. Svakom loncu poklopac, to isto ne moze svatko
2018 10 10
> Andrijanaaaaaaa: > Ajde daj mail da ti posaljem program. Taman sutra zapocnes s vježbanje. > Iskreno, divim se vasem poslu. Svakom loncu poklopac, to isto ne moze svatko I ja se divim poslu ove koja ti je za pare uvalila kopipejst s weba.
2018 10 10
A pare nisu problem...
2018 10 10
> Andrijanaaaaaaa: > A pare nisu problem... Naravno. Zato ne pokusavas bar djelic para bacenih u vjetar ovdje vratit podvalom nekom dalje.
2018 10 10
Kakva podvala halo. Pa nisu unutra ruski romani. Al znam, problem je dic guzicu, lakse biti aktivan na svakom mogućem forumu...
2018 10 10
> Andrijanaaaaaaa: > Kakva podvala halo. Pa nisu unutra ruski romani. > Al znam, problem je dic guzicu, lakse biti aktivan na svakom mogućem forumu... Pa i ti si tu...ali ti svoj dolazak naplacujes 50kn, po programu, dakle puta xy...
2018 10 10
> iraira: > > Andrijanaaaaaaa: > > Kakva podvala halo. Pa nisu unutra ruski romani. > > Al znam, problem je dic guzicu, lakse biti aktivan na svakom mogućem forumu... > Pa i ti si tu...ali ti svoj dolazak naplacujes 50kn, po programu, dakle puta xy... Ajde sta ste dosadne, ova cipela na svakoj temi siri neku negativu i "pravi red" di god stigne. A ti iraira eto dosla joj dat potporu. Dosadne ste! Zenska je platila program svojin novcima nije vasima zato sta vas boli kuki sta ce ona s njime radit i kome ce ga prodavat.
2018 10 10
> dirdir92: > Ajde sta ste dosadne, ova cipela na svakoj temi siri neku negativu i "pravi red" di god stigne. A ti iraira eto dosla joj dat potporu. Dosadne ste! Zenska je platila program svojin novcima nije vasima zato sta vas boli kuki sta ce ona s njime radit i kome ce ga prodavat. Umrla bih od sramote da nekome platim to sto ti i uvodnicarka tvrdite da ste platile. Kamoli da to idem dalje ikome uvaljivat. Na platformi koja nema kategoriju za to sto si ti oglasila kao trenirku. Drito ste u rangu svojih prethodnica koje su ovu platformu koristile za prodaju ikeinih kataloga i vrecica iz zare. I znate to sve i otuda i ova pusta frustracija.
2018 10 10
Ne laje pas zbog sela...
2018 10 10
> DorisRobyn: > Nitko tebe nije prozvao niti ismijavao, samo iznosim cinjenice. ;) > Da, nemas se ti meni sta opravdavat ali te moj komentar toliko pogodio da si nasla komentirat moju negativnu ocijenu i savjetovat mi da se bavim svojim zivotom 😂 > I takav komentar od majke 3 djece... mozes ti to puno bolje a ne na razini 15 godisnjeg djeteta.
2018 10 10
> DorisRobyn: > Nitko tebe nije prozvao niti ismijavao, samo iznosim cinjenice. ;) > Da, nemas se ti meni sta opravdavat ali te moj komentar toliko pogodio da si nasla komentirat moju profilnu sliku i savjetovat mi da se bavim svojim zivotom 😂 > I takav komentar od majke 3 djece... mozes ti to puno bolje a ne na razini 15 godisnjeg djeteta. mislim da misli na negativnu ocjenu a ne na sliku profila :)
2018 10 10
Znam da, jedno mislim no drugo pisem. Poanta je u tome da mi je smjesno sto se u nedostatku argumenata osobe spustaju na komentare tipa "nadi si zivot." Itd. No dobro sta god ljude veseli 😂
2018 10 10
Isto tako ne vidim nigdje gdje sam ja to doticnu ponizivala, smjesno mi je bilo sto je platila ogromnu cifru za nesto sto se moze naci besplatno a izraz "dic dupe" sam pokupila od otvaracice teme. Niti sam igdje napisala da je doticna glupa niti ista tome slicno. No dobro, ja sam odgovorna za ono sto kazem/napisem a ne za ono sto drugi shvate. A ovo komentiranje u stilu "napad je najbolja obrana" necu ni komentirat jer ce me se opet izvuc iz konteksta. :)
2018 10 10
> DorisRobyn: > Isto tako ne vidim nigdje gdje sam ja to doticnu ponizivala, smjesno mi je bilo sto je platila ogromnu cifru za nesto sto se moze naci besplatno a izraz "dic dupe" sam pokupila od otvaracice teme. Niti sam igdje napisala da je doticna glupa niti ista tome slicno. No dobro, ja sam odgovorna za ono sto kazem/napisem a ne za ono sto drugi shvate. > A ovo komentiranje u stilu "napad je najbolja obrana" necu ni komentirat jer ce me se opet izvuc iz konteksta. :) Eto bitno da ti komentiras na razini 30- ogodisnjakinje. Kao jedno mislis a drugo pises. ;) Bas me vrijeđaju komentari takvih kao sta si ti. Uvrijeđena sam toliko da sebi doci ne mogu. Pozdrav i ugodnu vecer zelim ;)
2018 10 10