Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload artikl

Nemogu staviti, upload artikl na prodaju?? U cemu je problem
2018 10 20
Imala sam sličnih problema nedavno i riješila sam. Probaj upisati www.bing.com i onda na toj tražilici www.mojekrpice.hr pa se ulogiraj i stranica bi trebala skroz funkcionirati. :)
2018 10 20
Meni radi bez problema zasad Ucitavam jednu po jednu sliku Jer kad stavim svih 5 odjednom samo vrti Ovako radi normalno
2018 10 20
Ja isto ne mogu, slike se uploadaju, ali na kraju ne prihvaća, već nekoliko dana bez obzira na način prijave...
2018 10 21
iako to piše mozda niste obratile pažnju fotografije ne smiju biti veće od 2mb. samo stanite s kursorom na foto i pokazat ce vam koliko je mb-a ukoliko je veća napravite resize na jedan od dva moguća nacina - ili da foto editirate i stavite u manji okvir tj zadate mu granice pomicanjem okvira ili -ili da foto opet editirate i postotno ili po pikselimasmanite foto i sejvate. ja sam na Chromu i on podržava ovaj portal ako sam pomogla biti ce mi drago <3
2018 10 21
jednu po jednu fotografiju obvezno
2018 10 21
da li netko ima problema sa brisanjem prodanih artikala?....ne uspijevam obrisati nikako....
2018 10 21
Preko mobitela ne mogu uploadati, a na laptopu samo jednu po jednu fotografiju
2018 10 21
Ja sam upravo postavila oglas, ucitala slike svih 5 odjednom i vrlo brzo..Od jutros kako stignem postavljam jedan po jedan oglas i zaista nemam nikakvih problema.. I brisala sam 2 artikla, uspjelo iz prvog pokusaja..
2018 10 21
Ja već dugo imam problema s uploadom, pazim na veličinu fotki, učita ih ali kad stišćem Objavi ništa se ne događa. Svaki put ista priča.
2018 10 22