Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

IPL, isplatljivo ili ne?

Pozdrav, dame moje! Ima li netko od vas tko je kupio IPL uredaj i dali pomaze? koje su vase preporuke itd?
2018 10 22
Ja sam kupila philips lumeu, dosad sam je koristila mozda 3 puta. Prvo sam probala na preponama i bome 70 posto manje dlacica nakon samo 3 koristenja. Tj.koristila sam je nakon depilacije i neke dlacice vise nisu izrasle cak niti nakon vise od mjesec dana od depilacije. Ali to treba odrzavati. Kozmeticarka mu je rekla da prvi put budu inace super rezultati, ali da se kad-tad vrate, mozda u blazem obliku i da je potrebno odrzavanje.
2018 10 22
Ja isto imam Phillips Lumeu i nisam pozalila ni jedne kune koju sam dala za njega. Bila dlakava za poluditi, sad kad se tjedan dana ne obrijen bude mi trci trci pa dlaka. Spasila me :)
2018 10 22
> nefertiti111: > Ja sam kupila philips lumeu, dosad sam je koristila mozda 3 puta. Prvo sam probala na preponama i bome 70 posto manje dlacica nakon samo 3 koristenja. Tj.koristila sam je nakon depilacije i neke dlacice vise nisu izrasle cak niti nakon vise od mjesec dana od depilacije. Ali to treba odrzavati. Kozmeticarka mu je rekla da prvi put budu inace super rezultati, ali da se kad-tad vrate, mozda u blazem obliku i da je potrebno odrzavanje. ovaj komentar mi zvuci jaaako dobro! 😁 bravo za tebe, nadam se da cu i ja steci tako dobre rezultate u kratkom roku 😀 mozes mi reci koji tocno model imas?
2018 10 23
> dirdir92: > Ja isto imam Phillips Lumeu i nisam pozalila ni jedne kune koju sam dala za njega. Bila dlakava za poluditi, sad kad se tjedan dana ne obrijen bude mi trci trci pa dlaka. Spasila me :) uhuuhu, naajs! :) a koliko puta tjedno si radila tretman?
2018 10 23
> TihanaSpernjak: > > dirdir92: > > Ja isto imam Phillips Lumeu i nisam pozalila ni jedne kune koju sam dala za njega. Bila dlakava za poluditi, sad kad se tjedan dana ne obrijen bude mi trci trci pa dlaka. Spasila me :) > uhuuhu, naajs! :) a koliko puta tjedno si radila tretman? Kako i pise u uputama. Jednom u dva tjedna (ako se dobro sjecam), imala sam između dvije trudnoce i sad trenutno ne radim tretmane jer dojim pa ne pamtim dobro ali sam sve po uputama radila i jako sam zadovoljna rezultatom. Vec evo sigurno 2 ipo godine ga nisan koristila i dlake se nisu vratile. Uskoro ga planiram ponovo pocet koristit i rjesit se ovog sto je ostalo :)
2018 10 23
Ja imam Lumeu Prestige BRI953
2018 10 23
pratim* :D
2018 10 23
Ugl ako imate jake i tamne dlake i ako kupite IPL uređaj necete pozaliti vjerujem ;)
2018 10 24
i ja imam Lumeu i oduševljena sam! Najbolji učinak mi je vidljiv na preponama, odmah sam vidjela rezultate nakon prvog korištenja. Koristim ju po uputama i upravo sam završila onaj intenzivni tretman kada se koristi svaka 2 tjedna. Nakon 4 tretmana na preponama, gotovo da mi uopće ne rastu dlake više (3 tjedna nisam ništa radila i imamo možda 10ak dlačica), na nogama i pazusima ide malo sporije, ali rast dlačica je usporen drastično! Odličan uređaj!
2018 10 24