Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što učiniti??

Što da radim?? Osobi sa 26 pozitivih sam uplatila 350 kn za balerinke prije 10 dana. Još ih nisam dobila. Trebala mi ih je poslat Tiskom i nikako i nikako stalno laže...zadnja dva dana se uopce ne javlja i ne logira na krpice?? Šta da radim? Do sada nisam imala takvo iskustvo sve pozitivno bilo?
2018 10 22
staviti screen razgovora. o kome se radi? napisati negativnu, mislim šta se još čeka? podatke na crnu listu, tj. upisati ovdje cure će staviti. naći na fejsu, pisati svim prijateljima i rodbini. naći mobitel ili telefon na imenik..hr zivkati doma. podnijeti prijavu na policiji.
2018 10 22
Svaki dan neka nova prevara.. sta te cure zbilja misle da niko nece saznati sta rade..da prevarene cure nece traziti svoj novac? Slazem se sa supergirlR31, staviti da svi vide o kome se radi.. mislim da je prevarenih puno vise nego sto citamo na forumu jer neke curke predju preko prevare ukoliko je neki sitan iznos u pitanju. Ili tako..cekaju 6 godina da se postena prodavacica javi. Ne kazem..uvijek ti se nesto moze dogoditi..moze te sprijeciti da se javis dan dva..ali brate mili 10 dana a neko ti je pljunio 350kn na racun..zbilja jadno.
2018 10 22
To više nije "osoba sa 26 pozitivnih" nego link na profil na sunce, tj. ovdje u temu. I postupiti kako napisala supergirlR31
2018 10 22
> Ninica: > Svaki dan neka nova prevara. Bliži se božić, polako se počinje skupljat. Opasno je prije ljeta i prije božića i baš se kuži svake godine kak je jedan od tih "događaja" sve bliže i bliže.
2018 10 22
> Ninica: mislim da je prevarenih puno vise nego sto citamo na forumu jer neke curke predju preko prevare ukoliko je neki sitan iznos u pitanju Slažem se. Tko zna koliko je ''pozitivnih profila'' bez negativne ocjene
2018 10 22
Odvratno! Kad god otvorim forum iste price. Ne znam kako stati na kraj prevaranticama jer ocito ni crne liste nisu dovoljne.Ima previse tih okota
2018 10 22
> SaraKedavra: > > Ninica: > > Svaki dan neka nova prevara. > Bliži se božić, polako se počinje skupljat. Opasno je prije ljeta i prije božića i baš se kuži svake godine kak je jedan od tih "događaja" sve bliže i bliže. A fakat. Dama u ukranim krpicama treba papati fritulice i pijuckati vinceko na trgu 😂
2018 10 22
> hulalula: > > Ninica: > mislim da je prevarenih puno vise nego sto citamo na forumu jer neke curke predju preko prevare ukoliko je neki sitan iznos u pitanju > Slažem se. Tko zna koliko je ''pozitivnih profila'' bez negativne ocjene Ma strasno. 🙄
2018 10 22
Ma katastrofa! Svaki dan neka nova!
2018 10 22
> SaraKedavra: > > Ninica: > > Svaki dan neka nova prevara. > Bliži se božić, polako se počinje skupljat. Opasno je prije ljeta i prije božića i baš se kuži svake godine kak je jedan od tih "događaja" sve bliže i bliže. Je! Bas tako, imau svoje periode, i tad treba biti posebno obazriv.
2018 10 22
pa treba skupiti 26 povratnih, što im se dogodi nakon 26 pozitivnih???? odjednom odluče biti zločeste!!
2018 10 23
Ja ne razumijem stvarno sto im dođe u glavu, zar ih nije briga sto ce ime i prezime biti na crnoj listi, ići nekog varat.. 350 kn nije malo novaca, ne vjerujem.. Bez komentara
2018 10 23
> Sweetclothes: > Ja ne razumijem stvarno sto im dođe u glavu, zar ih nije briga sto ce ime i prezime biti na crnoj listi, ići nekog varat.. 350 kn nije malo novaca, ne vjerujem.. Bez komentara Izgleda i otvaracica bez komentara, a i negativne?
2018 10 23
> iraira: > > Sweetclothes: > > Ja ne razumijem stvarno sto im dođe u glavu, zar ih nije briga sto ce ime i prezime biti na crnoj listi, ići nekog varat.. 350 kn nije malo novaca, ne vjerujem.. Bez komentara > Izgleda i otvaracica bez komentara, a i negativne? Nek cim prije javi ime doticne da se ne zezne jos netko
2018 10 23
1 2 3 4 5