Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jaknica za dečkića

Lijepo od vas :) ja sam iz Rijeke evo mogu da se nadovezem ...imate secand hand u robnoj kuci korzo gore odmah na prvom katu vidit cete natpis ....mozda bas naidjete na snizeno skroz da je 10 15 kn...ako nije nova kolekcija dosla...a Pepco je divan ima ga u konzumu odmah kod yiska di je prije bio vip sve je sareno necete fulati ima predivnih stvari najvise tih malih brojeva :) i jako povoljno.ja sam bila vec nekoliko puta za malu svasta kupila jer su stalno dodavali robicu...pa eto odite u pepco :)
2018 10 26
> dianadianari: > Lijepo od vas :) ja sam iz Rijeke evo mogu da se nadovezem ...imate secand hand u robnoj kuci korzo gore odmah na prvom katu vidit cete natpis ....mozda bas naidjete na snizeno skroz da je 10 15 kn...ako nije nova kolekcija dosla...a Pepco je divan ima ga u konzumu odmah kod yiska di je prije bio vip sve je sareno necete fulati ima predivnih stvari najvise tih malih brojeva :) i jako povoljno.ja sam bila vec nekoliko puta za malu svasta kupila jer su stalno dodavali robicu...pa eto odite u pepco :) Hvala otic cu. Ali evo vec su se dvije cure javile jedna je vec poslala jaknicu i hvala joj puno i hvala svima koji su su uključili
2018 10 26
Nabavila sam par kompletica i jaknicu ali roditelji su uz zahvalu ipak rekli tj. Zamolili da ne treba nista vise. Tako da vjerojatno im je malo neugodno ali jaknicu ce prihvatiti samo ne zele da se od toga stvara humanitarna akcija ipak hvala Vam na tome sto ste se javili
2018 10 27
Kupila sam neke kompletiće u Kiku ima super stvari za 39kn... Jedna cura je poslala jaknicu ali posto je ljudima ipak bilo malo neugodno nisam htjela nista vise pokretati...
2018 10 27
> AnaRijeka961: > Jedna cura je poslala jaknicu ali posto je ljudima ipak bilo malo neugodno nisam htjela nista vise pokretati... Ovo o 'pokretanju' nije mi jasno.
2018 10 28
Mozda joj je netko sapnuo da nije dobro "pokretati" lazne humanitarne akcije..🤔
2018 10 28
:( strasno.kako covjek nasjedne na tako nesto. ☹nemam rijeci.
2018 10 29
Evo bas sam i ja procitala temu o njoj od gospodje Fadile i bas sam se zgrozila a ja jos dajem informaciju gdje kupiti itd i pohvalim !povlacim svoju pohvalu jer je laz!!ali ima Boga za takve kad tad!
2018 10 29
1 2