Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica

Samo da upozorim na prevaranticu pod imenom mojekrpice2013. Neznam dali je netko imao posla s njom, ali meni nije nikad stigla uplaćena haljina. Nije mi čak ni dala svoje podatke nego podatke od jedne ugodne gospođe koja isto sudjeluje na mojim krpicama, kao ona je nešto uzela od nje pa da direktno njoj uplatim, a ona će onda meni poslati tu haljinu, da napravimo neku kao cesiju..... [:frustriran]
2013 09 16
Blokirana je, ali 2x je već sa različitih profila varala, pa je možda opet među nama.. Op, krenula je i korak dalje, inače je izbjegavala prodaju da joj se uplaćuje na račun jer bi je prepoznali.. bila je samo za primopredaju. [:smije]
2013 09 16
eto t i ga na [:vrti] [:vrti]
2013 09 16
I.P. - ne smijem javno imena [:smije]
2013 09 16
ma zašto nebi smjele javno pisati imena,..zato što je prevarantica, još možda treba biti i nagrađena [:frustriran]
2013 09 16
meni nije jasno ako je bila samo za primopredaju kako je onda varala? [:sokiran]
2013 09 16
A ne znam, neki usrani "zakon"... [:hihot] , ja sam za javno, ali ne mogu protiv nadležnih [:smije]
2013 09 16
zrinka - pa treba nekako prikupiti pozitivne... [:hihot] i onda počne slati kada prikupi...
2013 09 16
Imala sam skroz ok suradnju s njom.
2013 09 16
svašta, nije mi jasno da bi si netko dozvolio takvu sramotu [:ljut] ja sam iz županje pa ako je i ona možda bi mogla znati tko je [:boji]
2013 09 16
krmaca treba je naci i izbit sve zube. [:frustriran]
2013 09 16
bravo lukala i ja bi stavila ime i prezime LOPOVSKE KUČKE [:frustriran]
2013 09 16
Varala je prošlo ljeto sa drugog profila i onda s ovog gore nije mogla.. tj. da je ostavila podatke svoje, skontali bi je.. pa je malo vršila primopredaje i prikupila pozitivne ali evo- slala tuđe račune i opet uspjela izvarati. [:vrti]
2013 09 16
smudo - nije Gordana kriva, ako je stvarno kupovala od te Gordane nešto, kriva je mojekrpice2013 ilitiga I.P., a sada je li ta Gordana njena poznanica, pa zajedno obavljaju pi*darije ili jednostavno osoba koja se slučajno tu pronašla to treba tek doznati...
2013 09 16
sve vise i vise kradljivaca ajme oprez cure [:vrti]
2013 09 16
1 2