Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Loše ocjenjen profil plus optužba, a jučer napravljen!????

Poštovani, vrlo razočarana i zaprepaštena s dva loša glasa koja sam dobila, a jučer napravila profil odlučila sam se oglasiti. Dakle, kako administrator dozvoljava ocjenjivanje korisnika koji je tek startao i nije uspio u jedan dan ništa prodati!???? Da, stavila sam slike s interneta, kao i svoje koje sam slikala mobitelom čisto da ljudi vide bolje artikal. Pa i drugi to rade. Svi moji ponuđeni artikli mogu se poslikati iz kojeg god ugla želite, dakle....
2018 10 27
**JUČER NAPRAVLJEN PROFIL - EM ODMA ZNA ZA ADMINISTRATORA OVE STRANICE I ODMA ZNA KOJA RUBRIKA JE UDARNA I U ISTOJ ODMAH OTVARA TEMU - HM - DA - OK - ŽALIMO TE** -
2018 10 27
Ako si se potrudila otvoriti temu na forumu i potužiti se na nepravedne negativne ocjene, trebala si se potruditi i pročitati pravila stranice. To što, po tvome, i drugi love u mutnom, nije razlog da se i tebi to dozvoli. Pogotovo zato jer imaš poprilično skupe artikliće koje ćeš najlakše prodati ako igraš pošteno.
2018 10 27
Cim je pocetna slika s neta, automatski si sumnjiva. Takvi oglasi nisu ni dozvoljeni. Potrudi se lijepo slikati,, pa stavi petu sliku s neta ako vec mislis da je potrebno. Ja ne bi kupila nis od tebe, kad vidim te oglase. Ne bi ih ni otvarala. Samo bi te zaobisla.
2018 10 27
Moze li mi netko objasnit zasto postoji ovo pravilo da slika sa neta ne smije bit prva. Drugo, nesto sto zaista nije u redu su negativne ocjene koje su djevojci ostavljene. Opcenito mislim da bi se korisnice koje maliciozno iz osvete,ljubomore ili neceg treceg ostavljaju negativne ocjene tebalo blokirat. TeaLea, zamjeni redoljed slika ili napravi kolaz kao sto je u oglasu sa haljinom...sretno
2018 10 27
> BNF1208: > Moze li mi netko objasnit zasto postoji ovo pravilo da slika sa neta ne smije bit prva. > Drugo, nesto sto zaista nije u redu su negativne ocjene koje su djevojci ostavljene. Opcenito mislim da bi se korisnice koje maliciozno iz osvete,ljubomore ili neceg treceg ostavljaju negativne ocjene tebalo blokirat. > TeaLea, zamjeni redoljed slika ili napravi kolaz kao sto je u oglasu sa haljinom...sretno Korisnica E nes krast cuva postene korisnice od prevare. I 99,99% slucaja bude u pravu. Pogledajte nedavnu temu "Pocinje sezona bagatela Uggsica i..." i sve ce biti jasno.
2018 10 27
TeaLea03 mislim da, ukoliko su artikli stvarno vasi, trebate za prvu sliku staviti stvarnu fotografiju artikla. Slike s interneta mozete staviti medu druge slike ili napraviti kolaz. I s obzirom da su vam artikli skuplji a vi nemate povratnih, mislim da bi vam za pocetak bilo bolje prakticirati primopredaju. Naravno, ovo sve vrijedi ako vi stvarno imate i prodajete oglasene artikle.
2018 10 27
> BNF1208: > Moze li mi netko objasnit zasto postoji ovo pravilo da slika sa neta ne smije bit prva. Jer u 99,9 % slucajeva takvi korisnici nemaju taj artikal koji navodno prodaju. Jer je nesto najlakse skinuti sliku s neta i to prodavati a nemas to. Jer je ovo stranica (vecinom) polovnih stvari i slika s interneta ne prikazuje stvarno stanje artikla. Jer nije u redu tude slike koristiti, ako vec nesto zelis prodati, mozes se potruditi to i poslikati. Jer vecinom slike s interneta nisu realne. Ja bi jela mcdonalds da imalo uzivo izgleda kao na slici s interneta. Jel to dovoljno razloga?
2018 10 27
> BNF1208: > Moze li mi netko objasnit zasto postoji ovo pravilo da slika sa neta ne smije bit prva. > Drugo, nesto sto zaista nije u redu su negativne ocjene koje su djevojci ostavljene. Opcenito mislim da bi se korisnice koje maliciozno iz osvete,ljubomore ili neceg treceg ostavljaju negativne ocjene tebalo blokirat. > TeaLea, zamjeni redoljed slika ili napravi kolaz kao sto je u oglasu sa haljinom...sretno Zato jer su krpicarke znale stavljati slike s neta, a slati robicu koja je u koma stanju. Ovako poslikas svoje i ubacis sliku s neta kao referencu ako mislis da lose slikas.
2018 10 27
Tealena03 nisi li ti vec imala profil i blokirana si zbog prodaje laznjaka?
2018 10 27
Slike s interneta odbijaju me od kupnje bez obzira na kojem mjestu se nalazile, bile prve ili pete (osobno mislim da je to svejedno). Volim vidjeti uredan i popeglan artikl koji se vidi cijeli barem na jednoj slici u atmosferi nečijeg doma. To kako nešto stoji na lijepoj manekenki ne znači mi baš ništa..
2018 10 28
> sanjaurban: > Slike s interneta odbijaju me od kupnje bez obzira na kojem mjestu se nalazile, bile prve ili pete (osobno mislim da je to svejedno). Volim vidjeti uredan i popeglan artikl koji se vidi cijeli barem na jednoj slici u atmosferi nečijeg doma. To kako nešto stoji na lijepoj manekenki ne znači mi baš ništa.. Ne znaci nista ni to sta sigurno 70 posto cura pita "mozete li uslikati kako stoji" pa ih opet ne sprijecava da pitaju. Tome, bar meni, sluze slike s neta. Ne volim slikavati robu na sebi, imam mislim samo 2 slike di je roba slikana na meni, a i to mi se cini previse. I to ne pita netko iz dosade. Vecina tih cura je kupila nakon slike kako artikal stoji. To je rizik kupnje priko interneta. Jer za probu kako bas vama stoji bi tribalo ic u trgovinu.
2018 10 28
> sanjaurban: > Slike s interneta odbijaju me od kupnje bez obzira na kojem mjestu se nalazile, bile prve ili pete (osobno mislim da je to svejedno). Volim vidjeti uredan i popeglan artikl koji se vidi cijeli barem na jednoj slici u atmosferi nečijeg doma. To kako nešto stoji na lijepoj manekenki ne znači mi baš ništa.. Slažem se. Slike s interneta me uvijek asociraju na kineske oglase u kojima je sve krasno i bajno, a kad stigne roba, ispadne da nema baš nikakve veze sa slikama iz oglasa. Isto tako mislim i o uređivanju slika i od takvih prodavača nipošto ne kupujem.
2018 10 28
Ovo je ipak virtualni ducan i kao i u svakom ducanu prodavaci bi trebali nastojat sto bolje prezentirat svoju robu, tako da ne vidim razloga da to ne bude i sa slikom sa interneta. Osobno to volim . Odbija me nemarno slikana izguzvana i iznosena odjeca i obuca ma koliko ona bila jeftina ili skupa.
2018 10 28
> BNF1208: > Ovo je ipak virtualni ducan i kao i u svakom ducanu prodavaci bi trebali nastojat sto bolje prezentirat svoju robu, tako da ne vidim razloga da to ne bude i sa slikom sa interneta. Osobno to volim . Odbija me nemarno slikana izguzvana i iznosena odjeca i obuca ma koliko ona bila jeftina ili skupa. Ostavimo ukus, osobni dozivljaj slika i percepciju Krpica po strani, pravila su pravila, nijedna od nas ih nije izmislila a sve ovdje ih se pridrzavamo, zasto bi neke bile iznimke?! Konacno, da meni netko ostavi ovakvu ocjenu pod hitno bih sve poslikala sa datumom i stavila javno, sto ona ceka?! Negativne nisu nepopravljive. Provjereno dozvoljeno je staviti za prvu sliku oglasa kolaz od maksimalno 2slike, nek napravi pola vlastita-pola sa neta i mir.
2018 10 28
1 2 3