Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Arapski parfemi

Drage sve 😊 Koristi li neka od vas arapske parfeme i kakvi su vam? Ja sam naručila Al Rehab kashmere, osobno volim mirise takve jačine, a i orijentalan je, no jedina mana mu je daveć nakon par sati se ne osjeti
2018 11 01
Za arapske ne znam, ali meni parfemi, pa i povoljni (tipa zara) troduplo dulje traju ako prije nego ih nanesem na mjesto nanošenja namažem kremu i pričekam da se upije, isprobaj to.
2018 11 01
> BiggieS: > Za arapske ne znam, ali meni parfemi, pa i povoljni (tipa zara) troduplo dulje traju ako prije nego ih nanesem na mjesto nanošenja namažem kremu i pričekam da se upije, isprobaj to. Hoću, hvala na savjetu! Koju kremu koristiš?
2018 11 01
Tu i tamo napravim izlet prema arapskim parfemima i meni su svi do jednog bili poprilično postojani. Također volim orijentalce i takve tipove mirisa. Trenutno su u upotrebi Al Rehab Full i Rasasi Blue Lady.
2018 11 01
Gdje kupujete te arapske parfeme? 😁
2018 11 02
Najčešće na eBayu :")
2018 11 02
> roses0: > > BiggieS: > > Za arapske ne znam, ali meni parfemi, pa i povoljni (tipa zara) troduplo dulje traju ako prije nego ih nanesem na mjesto nanošenja namažem kremu i pričekam da se upije, isprobaj to. > Hoću, hvala na savjetu! Koju kremu koristiš? Ma bilo koju, nije to do kreme nego da je koža hidrirana, ja ili nivea ili biobaza univerzalku što mi je već pri ruci.
2018 11 02
> Sweetfurx: > Gdje kupujete te arapske parfeme? 😁 Ima i na njuškalu čak
2018 11 02
Kupujem arapske parfeme (nanose se kao ulja) bas u arapskim zemljama, odusevljena sam :)
2018 11 05
Kakve su cijene tih parfema?
2018 11 06