Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Učitavanje slika

Pozdrav! Drage krpičarke! Često mi se događa da kad idem ubacivati slike da mi jednostavno to traje predugo, nekad automatski preuzme sliku, a nekad toliko stvarno dugo potraje da odustanem od učitavanja i to prebacim za neki drugi dan. Više puta se tako dogodilo.... S tim da mi internet stvarno nije spor....što utječe na to? :|
2018 11 11
I kod mene je tako. Pa krenem 'osvjezi' ali i dalje nema pomaka i nema druge nego cekati sljedeci dan pa probati ponovno. A sto utjece na to, Krpice jednostavno, ovdje nista ne stima :") :)
2018 11 11
Ja ucitavam jednu po jednu sliku preko moba.inace mi nece.ili predugo traje A preko kompa ucitava bez problema
2018 11 11
> kozmetika88: > Ja ucitavam jednu po jednu sliku preko moba.inace mi nece.ili predugo traje > A preko kompa ucitava bez problema Hjoj nemam komp...znači samo treba bit strpljiv..
2018 11 11
> IvanaFun54: > I kod mene je tako. Pa krenem 'osvjezi' ali i dalje nema pomaka i nema druge nego cekati sljedeci dan pa probati ponovno. A sto utjece na to, Krpice jednostavno, ovdje nista ne stima :") :) Nekad mi učita ono automatski a nekad....hah evo danas idem izbacit oglas i držala sam sat vremena upaljeno pazeći da slučajno se ne izbacim...😭nekad fakat se i izbacim....
2018 11 11
Kod mene nece da ucita slike kad sam povezana na internet preko wifi- a onda prebacim na mobilne podatke i ucita mi za tren bez problema :)
2018 11 11
> dirdir92: > Kod mene nece da ucita slike kad sam povezana na internet preko wifi- a onda prebacim na mobilne podatke i ucita mi za tren bez problema :) Meni ni tak neće...
2018 11 11
Ja sam sad stavila 2 oglasa i hrpu slika u minuti doslovno, a kod treceg zapelo i ne bi mrdnuo da si pita! Uhvatila ga zuta minuta, tko ce ga znat. Uglavnom, odustajem 😂
2018 11 12
Meni nekad ucitavanje uopce ne radi, ono cekam cekam nemam vise zivaca izađem van😂😂
2018 11 13
Mozda ne zeli ucitati ako je fotka preko 2MB. Meni samo u tom slucaju dugo ucitava
2018 11 14