Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povjerenje u nove korisnike..kako postici?

> sonja90: > Cure, vasi dragi znaju koliko ste puta nosile neku torbicu? > Edit: znaju sto je LOT? 🤣🤣 I mene je bas opis oglasa ostavio u cudu! 👏
2018 11 12
> vedranapv: > > sonja90: > :') :') :') Mojem je uvijek sve novo, uz pitanje "kad si to kupila" :D ,:) Tako i moj! Ili iz krajnosti u krajnost. Neki dan dijalog između nas On - Jesi ti to prodala? Ja - Ma ne, pakiram jer ću sebi poslati On - Za koliko? Ja - pola od plaćenog (lažem, ni trećina, al svakako ne zna ni koliko je plaćeno) On -Ohoo, super si prošla, to si iznosala..! (DVA puta obukla, dva! ali je zapamtio jer mu se ne sviđa :s ..Što znači da većinu ne primjeti uopće. mogu stalno u istom) A hlače kupim i kaže mi lijepe su, nosam sezonu, ono nooosaaam volim ih..Ljeti miruju, u zimu izvadim i obučem opet.. Kaže "A kad si to kupila? Ne stoji ti, bolje prodaj dok je novo" Ukratko nema pojma.
2018 11 12
> vedranapv: > > sretna.mrkva: > > Također sam relativno nova ovdje, zapravo ima me već nekoliko mjeseci ali ovdje još ništa nisam prodala. Inače prodajem na Njuškalu, a mislila sam da će ovdje prodaja krpica i modnih dodataka ići nešto brže. Čini se da sam u krivu. ,:) > Kao što su cure gore rekle, kupite najprije nešto da dobijete koju povratnu. > Osim toga, imate artikl koji ne možete oglašavat na krpicama ;) Zasto ne, pa vidim masu torbica na oglasima?
2018 11 12
> sonja90: > Cure, vasi dragi znaju koliko ste puta nosile neku torbicu? > Edit: znaju sto je LOT? Vidim da asocirate na nesto, no bez potrebe. Naravno da sve sto cu staviti stavljam u dogovoru sa zenom pa tako i imam informacije. A kako ne bi znao sta je LOT, pa ne prodaju se samo torbice, recimo imam veliku kolekciju stripova koje prodajem na aukcijama pa itekako znam sta je lot.
2018 11 12
> Povoljno844: > > sonja90: > > Cure, vasi dragi znaju koliko ste puta nosile neku torbicu? > > Edit: znaju sto je LOT? > Vidim da asocirate na nesto, no bez potrebe. Naravno da sve sto cu staviti stavljam u dogovoru sa zenom pa tako i imam informacije. > A kako ne bi znao sta je LOT, pa ne prodaju se samo torbice, recimo imam veliku kolekciju stripova koje prodajem na aukcijama pa itekako znam sta je lot. Obratih se curama, ne vama :) Kako ste se uspjeli naći prozvanim pojma nemam.
2018 11 12
> teehee: > > sonja90: > > Cure, vasi dragi znaju koliko ste puta nosile neku torbicu? > > Edit: znaju sto je LOT? > Evo, pitala upravo: > Ja: znaš ti kaj je lot? > On: Na engleskom? Puno. > Ja: Znaš kaj bi bio lot torbica? > On: Nemam pojma, nekaj zalotano? > Tak da ne, ne zna. Ne zna ni koliko ih imam (osim da ih je previše), a kamoli koliko često koju nosim. > Uglavnom, jednako razmišljam :) :') Također. Misli bi išle ovako "što je lot?!" ..Stanka i "Ma je*** to, al su dooobre felge!! idem zvat"
2018 11 12
> sonja90: > > vedranapv: > > > sonja90: > > :') :') :') Mojem je uvijek sve novo, uz pitanje "kad si to kupila" :D > ,:) > Tako i moj! Ili iz krajnosti u krajnost. Neki dan dijalog između nas > On - Jesi ti to prodala? > Ja - Ma ne, pakiram jer ću sebi poslati > On - Za koliko? > Ja - pola od plaćenog (lažem, ni trećina, al svakako ne zna ni koliko je plaćeno) > On -Ohoo, super si prošla, to si iznosala..! (DVA puta obukla, dva! ali je zapamtio jer mu se ne sviđa :s ..Što znači da većinu ne primjeti uopće. mogu stalno u istom) > A hlače kupim i kaže mi lijepe su, nosam sezonu, ono nooosaaam volim ih..Ljeti miruju, u zimu izvadim i obučem opet.. Kaže "A kad si to kupila? Ne stoji ti, bolje prodaj dok je novo" > Ukratko nema pojma. bas si me nasmijala :') :') :')
2018 11 12
Ja kad sam dosla nova,prvo je bila zamjena/da saljem prva i ok. Ugl kao nova a i sada,saljem sliku osobne,bar nekakvo povjerenje kod kupaca da postignem. Svako ima svoj nsacin naravno. Sretno
2018 11 12
> Povoljno844: > > vedranapv: > > > sretna.mrkva: > > > Također sam relativno nova ovdje, zapravo ima me već nekoliko mjeseci ali ovdje još ništa nisam prodala. Inače prodajem na Njuškalu, a mislila sam da će ovdje prodaja krpica i modnih dodataka ići nešto brže. Čini se da sam u krivu. ,:) > > Kao što su cure gore rekle, kupite najprije nešto da dobijete koju povratnu. > > Osim toga, imate artikl koji ne možete oglašavat na krpicama ;) > Zasto ne, pa vidim masu torbica na oglasima? To je bio odgovor korisnici sretna mrkva koja ima igračku na profilu
2018 11 12
> kristinafloka: > Ja kad sam dosla nova,prvo je bila zamjena/da saljem prva i ok. Ugl kao nova a i sada,saljem sliku osobne,bar nekakvo povjerenje kod kupaca da postignem. Svako ima svoj nsacin naravno. Sretno Zar nije riskantno slati sliku osobne?
2018 11 12
> sonja90: > Cure, vasi dragi znaju koliko ste puta nosile neku torbicu? > Edit: znaju sto je LOT? Moj DA. Gori je od mene :D Ne mogu se švercat :P
2018 11 12
Povoljno..sretno na krpicama..ima ovdje puuno dobrih prodavača...
2018 11 12
Meni je prije cca 2 tjedna cura a 1 povratnom poslala upit za zamjenu. Pristala sam,.i trazila da prva posalje paket. Tako je i bilo i sve super.
2018 11 12
> sretna.mrkva: > Također sam relativno nova ovdje, zapravo ima me već nekoliko mjeseci ali ovdje još ništa nisam prodala. Inače prodajem na Njuškalu, a mislila sam da će ovdje prodaja krpica i modnih dodataka ići nešto brže. Čini se da sam u krivu. ,:) I ja isto i cak mislim ugasiti profil 😥
2018 11 13
> Sovuljagica: > > kristinafloka: > > Ja kad sam dosla nova,prvo je bila zamjena/da saljem prva i ok. Ugl kao nova a i sada,saljem sliku osobne,bar nekakvo povjerenje kod kupaca da postignem. Svako ima svoj nsacin naravno. Sretno > Zar nije riskantno slati sliku osobne? Pa ne znam,mozda ste 100% u pravu da je riskantno,ali korisnice su davnoo komentirale da se sakrije br.osobne i sve ok, ugl.kupac vidi moje ime i prezime,adresu samo/te sliku, broj osobne ne..
2018 11 13