Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Black friday

Evo cure ja sam na mail dobila kod za 30 posto u mangu koji vec sad mozete koristiti black18
2018 11 22
> RocknRoll: > > selena500: > > U čemu je caka sa ovih 5% na sve..Zna netko? > Kojih 5% ? Jedna mi se korisnica javila.da se prijavim na aplikaciju preko nje ( ona dobiva neke dodatne bodove) za popust od 5%..Navodno možeš kupovat preko internet trgovine i dobivaš taj popust uvijek pri kupnji i da se zbraja sa popustom na crni petak..Može se još uzet u West g.na info pultu vaučer od 50,100,200,500 kn i onda kupujete u trgovinama sa tim vaučerom i dobivate još dodatno 5%. Ja sam se prijavila na taj sajt ali nisam još probala ništa kupovat..Zanima me da li ste čuli za to?
2018 11 22
Ove godine mi je bezveze BF totalno. Jedva cekam Cyber monday x-) Sto ste vi igrabile dosad?! Zadovoljne :) ? Mene zanima Aldo ako koja zna?? Neda mi se ici bezveze ako nema popusta.
2018 11 23
> sonja90: > Ove godine mi je bezveze BF totalno. Jedva cekam Cyber monday x-) > Sto ste vi igrabile dosad?! Zadovoljne :) ? > Mene zanima Aldo ako koja zna?? Neda mi se ici bezveze ako nema popusta. Meni je ove godine sve bezveze i Muelller je 15%, prošle bio -20%, elipso mi bezveze, ove kozmetičke stranice isto ništa posebno. Mislim da bi bilo najbolje čekati popuste u 1 mjesecu. Kad je taj Cyber monday?
2018 11 23
@Poirotica Cyber monday je ovaj sad pon. :) Također. Ni stranice vani nisu nešto... Boohoo i Missguided nas prave idiotima. Prošle godine je bilo 30 pa i 40 a sada su stavili sve na sale kao "Up to 50/70" a 99% stvari je sniženo 10 do 15%. Inače Boohoo, pišem ako netko gleda možda, stalno ima popust 40% na sve, a sad su stavili KAO na 70 ali tako mali broj artikala koji nije otišao od pretprošle zime..a nova kolekcija je više snižena sa tih "starih" 40% nego ovako sad definitivno..ma sramota. Zara sale je bezveze, sa Mng ne želim aručiti jer je povrat ono..lakše se porodit. Vidim danas ako neku zanima Ugg ima snižene buce, eto to nisam očekivala, malo kao ušparaš.
2018 11 23
I Jysk je imao najavu wooow, a bila sam u srijedu i danas i sve isto..svašta. Top shop ima akcije neke ajd valjda ok.
2018 11 23
Ovaj black friday je bio zbilja bzvz, popusti manji nego na regularnim sniženjima. Pihhh....
2018 11 24
1 2 3