Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

HIJALURONSKI FILERI??? ISKUSTVA

Cao cure, zanima me ukoliko ima neka od vas iskustva sa povecanjem usana da podijeli sa nama? da li ima neka preporuku za Zadar di je najbolje ici to uraditi? razmisljam o tome vec duze vrijeme al se bas ne usudim . pozz
2018 11 14
hvala na odgovoru, a daj mi molim te reci di si radila u kojem gradu? ja bi htjela u zadru posto tu i zivim ali mi je ok otici i do sibenika ili splita ne ide mi se bas u zagreb ako ne moram, hehe
2018 11 14
Naime u Hrvatskoj se pocetkom 12 mjeseca poceo reklamirati filer bez upotrebe igle koji obečava prirodne rezultate bez ikakvih komplikacija,Njemacke firme YAVO IRI PEN (INTELIGENT rich injector) i za sada postoje samo nekoliko edukatora ovlaštenih od te njemacke firme yavo koji smiju educirati ,preko njih se kupuje original pen i filer koji se aplicira.Različiti se fileri koriste za usne i ostatak koze i za svaki treba posebna licenca i trening,te i pripadajuci certiikat.Kod nas u hrvatskoj je zakon takav da kada otvarate obrt nadoplatite i upise vam se u obrtnicu da ste edukator svega valjda cime se bavite u salonu.Njemacki zakon je strozi pa tek nakon oređenih broja obavljenih tretmana gdje vas edukator mentor prati,dobivate status edukatora. Ja to nisam znala i nasjela sam na fb stranicu salona u prečkom u zagrebu koji radi trepavice inače inarucila se tretman.Vlasnica je imala moje slike i u salonu prije tretmana je sve bilo divno,opusteno,šale pošalice i naravno komentiranje kako se danas više nikome ne može vjerovati(kako sam bila glupa)i krenuli smo sa tretmanom.Kasnije kada sam premotala film nigdje u salonu ni na fb stranici salona nije prikazan certifikat niti je koristila opremu od te firme ,niti mi je pokazala koji i koliko filera koristi.Tretman je odrađen lose,vidjelo se da nema pojma što radi i da možda radi prvi put, usne mi nije izmasirala nakon tretmana jer je rekla da se prva 3 dana ne smiju dirati,pa mi zato ne moze pokazati kako da masiram već je pokazala na sebi. To se ispostavilo velikom greškom jer ona,buduci da nije bila uopce educirana vec je pen narucila sa aliexpressa a filer ne zelim niti misliti koji, nije znala za to ili je imala krivu informaciju.Radi te greske meni se filer zgrudao i sada imam 6 velikih kvrga 22 dana nakon tretmana.
2019 01 05
Nakon sto sam se pozalila da radim sve kako treba i masiram i kvrge ne odlaze ni ne smanjuju se , napisala mi je da sam sama kriva i blokirala me je na fb.Kasnije sam se iz očaja nakon istraživanja obratila pravoj edukatorici koja radi te tremane vec dugo i ona mi je pomogla savjetima . Uvijek ali baš uvijek ako idete na takve tretmane, dal su to usne fileri bilo kakvi botoks,i obrve tražite preporuke pravih osoba i na uvid certikfikate sve,gledajte opremu, gledajte da pred vama otvori filer i stavi ga u špricu i kasnije pokaže. Ne nasjedajte na komplimente slatkorječivost priče... to je vaše lice i vaš novac,trazite slike realne, preporuke,racun obavezno i prije istražite koliko takvih tretmana je osoba odradila i tko ju je educirao.
2019 01 05
> lilly455: > Nakon sto sam se pozalila da radim sve kako treba i masiram i kvrge ne odlaze ni ne smanjuju se , napisala mi je da sam sama kriva i blokirala me je na fb.Kasnije sam se iz očaja nakon istraživanja obratila pravoj edukatorici koja radi te tremane vec dugo i ona mi je pomogla savjetima . Uvijek ali baš uvijek ako idete na takve tretmane, dal su to usne fileri bilo kakvi botoks,i obrve tražite preporuke pravih osoba i na uvid certikfikate sve,gledajte opremu, gledajte da pred vama otvori filer i stavi ga u špricu i kasnije pokaže. Ne nasjedajte na komplimente slatkorječivost priče... to je vaše lice i vaš novac,trazite slike realne, preporuke,racun obavezno i prije istražite koliko takvih tretmana je osoba odradila i tko ju je educirao. Hvala puno, da vidila sam po netu svugdje ima i negativnih i pozitivnih iskustava, htjela bi to probati da vidim kako ce izgledati, jedino je problem sto ti hijaluronski fileri kratko traju al su eto kao sigurni, mada me zanima nakon koristenja nekog vremena da li se koza na usnama razvuce pa budu ono rastegnute a prazne ako znate sta mislim. Nisam se jos usudila al svakako cu traziti u nekoj klinici kod pravog doktora to uraditi ne bi se usudila po kozmetickim salonima. Cula sam dosta njih radi filere kod zubara, ginekologa ajd i to je prihvatljivo ljudi su ipak strucni u medicini al kozmeticki saloni nikako. Svakako hvala na podijeljenom iskustvu. Jos se premisljam oko svega
2019 01 07
najbolje je juvederm jer njega smiju samo doktori i nakon treninga odradenog,najdulje traje i ponasa se prirodno
2019 01 25
nista nije sigurno
2019 01 25