Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Let go aplikacija

Pozdrav svima, kakva su Vam iskustva sa prodajom na letgo stranici?
2018 11 15
Ma užas.. Stavila par oglasa i vecinom ti se jave muski, pa da posaljes slike kako stoji i to. Nakon par dana sam obrisala profil..
2018 11 15
Potpisujem receno. Ne pojavljivanja na primopredaji i neumjesni komentari su me totalno odbili. Iskljucila ju.
2018 11 15
Meni je ok. Tu i tamo nešto prodam. Doduše ne baš robu. Više idu drugi artikli.
2018 11 15
Ja sam bila stavila samo neodjevne predmete (tipa djecji krevetic, stol i sl.). Planulo je odmah i svi su dosli tocno prema dogovoru.
2018 11 15
Letgo je vise za neke druge stvari a ne za odjecu. Prodaja ide ali slabo. A i ljudi ima svakakvih, dobro je da se mogu takvi blokirati
2018 11 15
Meni velika 0.. I nervira me kada artikal istekne, pa moram opet objavljivati
2018 11 15
Neumjesni komentari i neozbiljni kupci su neizbjezni Medutim nade se i pokoja normalna osoba, ja sam dosta toga prodala, ali i nazivcirala se vec nebrojno puno puta Krpice su daleko bolje..
2018 11 15
Ja imam dobra iskustva,neodvjevni predmeti(pogotovo tehnika i namjestaj) se prodaju jos isti dan
2018 11 16
Stavila mob na let go...trebali smo se jučer naći i pola sata ranije mi je napisao da ne može :( danas se nalazim s nekim drugim, vidjet ćemo što će biti.
2018 11 16
> BossLady: > Stavila mob na let go...trebali smo se jučer naći i pola sata ranije mi je napisao da ne može :( danas se nalazim s nekim drugim, vidjet ćemo što će biti. Tebi je bar javio pol sata prije.... Meni se jednostavno kupac nije pojavio na dogovorenom mjestu. Javio se 2 dana kasnije da se nađemo ponovno na drugom mjestu i u vrijeme koje njemu odgovara. Ma da nebi....
2018 11 16