Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Stvarno dobar frizer u Zagrebu!

Cure, molim preporuku stvarno dobrog frizera/frizerke u Zg, a da nije pre skup, tipa do 350kn farbanje/šišanje/pramenovi, a još bolje ako je za manje! Nemam više živaca a ni novaca borit se sa nesposobnjakušama kojima se to uopće neda raditi. Problematika je sljedeća: Išla sam iz plavog u svijetlo smeđe s pramenovima i treba mi topla nijansa da ne ispadam siva, ali ja kao da govorim kineski.. pokazala sam joj ovo [slika:f537d391-8dd3-4ed9-b69b-8b8ef3990c4d] a izašla van ko isprani golub [:frustriran] heeeeeelp!! podijelite s nama svoju zlatnu-koku frizerku koja stvarno zna što radi! :)
2012 12 05
to je nekakva smeđa .. boja kestena ? Jer ju ja želim i uskoro se farbam iz crne u nju [:zaljubljen] Vidim da si iz Zagreba , pa bi ti preporučila Allure, osim što ih svima preporučujem, i što sam išla tamo, zovem ih kad god trebam neki savjet [:smijesi]
2012 12 06
Allure,definitivno!
2012 12 06
evo ja bi ti preporučila frizerski salon Nina, u Vrapču/Stenjevcu neznam točno pod šta spada :) ja tamo idem godinama na pramenove i prezadovoljna sam! br. tel. je 091/588 6016
2012 12 06
Ja imam jaaaaako dugu kosu i ne dam se frizeru! Baš zato jer me čupaju, lupaju nebulozne cijene zbog duge kose, nemaju pojma što s njom napraviti i slično... U svakom slučaju imam dvije frizerke za preporuku... I potpuno su različite, sve ovisi što voliš/želiš... Jedna je skupa i 'picajzlasta' ali zaista savršena, a druga brza i jeftina, ali jedina koja me u životu mom počešljala (inače mi svi daju četku da se sama počešljam). Kod nje sam za 15 min gotova, ali zaista zna sa kosom... Obožavam ju! 1. Frizerski salon TAMIKA, vl. Pratljačić Martina, Zagreb, Vladimira Varićaka 18 10000 Zagreb, Telefon (01) 6641-116 (moja preporuka: traži baš i isključivo Martinu!) 2. Frizerski salon 'Nina' - stanica poslije britanca, moram saznati adresu i broj jer uvijek idem napamet, a frendica me naruči [:hihot]
2012 12 06
preporučam frizerski salon Antimoda, mislim da se cura zove Vlatka ako tamo još uvijek radi, savršeni pramenovi i šišanje a mene malo tko dobro ošiša jer imam jaaaako gustu i ravnu kosu i ako kažem postepeno uvijek izađem sa ravnom debelom crtom nagdej na području vrata umjesto postepenim šišanjem [:frustriran] Dosta sam frizerskih promijenila jer uzimam najčešće preko popusta, 500 kn dat za pramenove i frizuru mi je preskupo. Također preporučam Antifriz, odlično mi je napravila pramenove samo je trajalo oko 3,5h.
2012 12 06
o da i ja preporucam ALLURE odlicni su...:)
2012 12 06
Ja imam zlatno plavu(greška frizera) i želim onako ajmo rec platinastu...i kad god dođem kod raznih frizera i kazem da hocu takvu,ispadne mi zlatno plava...Nesposobnjakovici su valjda farbu stavili a ja mislim da bi blajh trebao!!! Više ja znam nego oni koji su se školovali za frizere! Užass....Mozda da se okrenemo farbama iz recimo DM-a???Što mislite? [:smijesi]
2012 12 06
za stvarno kvalitetnog fizera moraš izdvojiti malo više od 350 kn,a da ne pričam da tvoja željena frizura je nemoguća za dobiti u jednom danu. U zagrebu za 350 kn možeš dobiti eventualno osrednje plave pramenove i farbanje cijele kose i ako imaš sreće, dobro podrezane vrhove. JA sam probala apsolutno sve boje kose,od platinaste do narađaste i sad imam "surfersku" plavu boju kose koja izgleda dosta prirodno. Za taj rezultat bez uništenja kose sam morala mjesec po mjesec dolaziti dok nije ovako ispalo i naravno za to i platiti dosta:) tak da kod frizera stvarno vrijedi. Koliko para,toliko i muzike :)) Preporučam: Galant u Zvonimirovoj :)) cijene za pramenove i šišanje su oko 500 kn (više manje,ovisi stave li ti neke posebne pakunge ili ne) ima jedna frizera koja je specijalist za plavu kosu, savršeno pogodi boju i intezitet blajha pramenova salon Mačka u Bauerovoj :idelano kad ti ne treba ništ posebno, samo izrast i vrhovi. cijene do 350 kn :)
2012 12 06
Odakle si? Moja frizerka odlicno radi, a sto je najvaznije - slusa! Zena je stvarno za preporucit. Sto se tice cijena, nije ih dizala zadnje 3 godine zbog musterija, a ima cura koje dolaze sa drugog kraja grada ili cak i dalje. Inace je u Dubravi, na potezu blizu tramvaja/busa/vlaka. Ako te vise zanima, javi mi porukom pa javim... E da, pramenovi su do 200kn. 190 meni - duga kosa
2012 12 06
Hej, ja ti mogu preporučiti frizerski salon Marijana,kod Arene centra,bar sam ja dosad imala pozitivnih iskustava s njima osim šta nema naručivanja,prime te kad dođeš i ovisi o gužvi koliko će ti to sve radit..ja sam platila 350 kn sve,a radila sam ombre pramenove koji su ispali super,zatim šišanje,pranje,neki preljev,a imam jako dugu kosu..:))
2012 12 06
isto preporucam antifriz, odlicni su [:smijesi]
2012 12 06
joj, cure, hvala vam [:sramezljiv] , definitivno ću probat otić barem na neke konzultacije kod navedenih, pa onda s kim se najbolje sporazumijem. Jer mi se nekada čini da se tim nekim frizerkama uopće generalno ne sviđa to što ja tražim, pa onda kao da izbjegavaju to napraviti i na kraju naprave po svome [:frustriran] . a fora je i u tome da se ja već nekoliko godina sama farbam i radim pramenove na foliju, dok sam bila plava, to na izrast stvarno nije bio nikakav problem, jer se stope s ostatkom, ali sada bi mi trebala ta neka predpigmentacija, da ne budem sivo-smeđa, pa sam zato to mislila obaviti profi, kad ono.. [:vrti] a inače, što se cijena tiče, bivša frizerka koja se fakat sad pre daleko odselila me farbala, šišala i radila pramenove za 220kn i bili su odlični, bez zamjerke, tak da mi je za ovakve gluposti stvarno 350kn previše [:jezik]
2012 12 06
p.s-slobodno nastavite temu komentiranjem frizerki/frizera kojima ste stavrno zadovoljne-kvalitetnih nikada dosta! :D Moja frendica npr ide kod kod nekog Nikole u centru Zg(samo što ona nosi kratke i asimetrične frizure) i prezadovoljna je, samo što bome za to i plati [:zaljubljen]
2012 12 08
pozdrav preporucam Mobilni salon ljepote ANGEL na Vrbanima, a sta je najbolje dolaze i doma ako ih nazovete Napravila sam ombre pramenove i jos dobila botox za kosu za 220 kn... eto preporucam
2013 06 04
1 2