Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Stvarno dobar frizer u Zagrebu!

može fotka tih ombre od iza? baš me zanima kak su ispali.. :)
2013 06 16
Čudesni Ormar je u pravu...mislim da nijedan pravi frizer neće reći da možeš odmah preći iz npr. crne ili crvene u plavu, treba nekoliko dolazaka , tako da to u konačnici košta..i ja sam imala kvazi frizerke koje su me očerupale ( doslovno i figurativno ) pa sam bila brončana i naranđasta i na kraju opelješena. [:place] Mojih nekoliko preporuka što se tiče cijene ali najprije kvalitete: Frizerski studio Slash na Kajzerici ili Sfinga na Tomislavom trgu. [:kesi]
2014 08 04
podižem malo temu..molim preporuku za dobrog frizera ( ne preskupog) za šišanje u zapadnom djelu Zagreba [:smijesi]
2015 03 15
> ninica19: > Odakle si? Moja frizerka odlicno radi, a sto je najvaznije - slusa! Zena je stvarno za preporucit. Sto se tice cijena, nije ih dizala zadnje 3 godine zbog musterija, a ima cura koje dolaze sa drugog kraja grada ili cak i dalje. Inace je u Dubravi, na potezu blizu tramvaja/busa/vlaka. Ako te vise zanima, javi mi porukom pa javim... E da, pramenovi su do 200kn. 190 meni - duga kosa Ja sam iz Dubrave, pa me zanima koji je to frizerski i adresa, molim ...
2016 08 24
Moja odlična iskustva dolaze iz Cookiea, Kajzerica. Fenomenalni profesionalni tim, vrhunska usluga i što je najvažnije kratka kosa je obojana i ošišana da stoji svako jutro bez dodataka tone preparata!!! Royal na Središću :@ , koooma Kefa - objasniš što želiš, a naprave po svome.
2018 06 01
1 2