Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Epilepsija i trudnoca

Pozdrav cure, zanima me.ima li ovdje koja mama ili trudnica da ima i epilepsiju da mi kaze kako je bilo u trudnoci, da li je sve proslo uredi, beba rodena sa poteskocom ili poremecaj kromosama, terapija i sve vezano u vezi naslova. Trenutno sam trudna 10tj i kao sto pise u naslovu imam epilepsiju, terapija mi je keppra 1000/500/1000, lamal 150/0/125, i jos pijem za migrene i blagu aritmiju propanolol 80/0/80. Neurolog mi je popodnevnu keppru povecao sa 250 na 500, imam kontrolu za 2tj opet uz koncentraciju lijekova u krvi, i krvnu sliku (moram ponoviti kks jer mi krv koagulirala ali zeljezo, urea, kalij, natrij, secer mi je ispod granice) Imam i hipoglikemiju (nizak secer - ali za to nema terapije, vec se secer mora odrzavat sa hranom -za one koji neznaju) Zadnji napad je bio prije mjesec dana kada nisam ni znala da sam trudna. Uzasnoo sam zabrinuta da nebi djete se rodilo bolesno ili imalo zdravstvenih poteskoca pa vas molim sve informacije i kako je vama bilo u trudnoci te najbitnije kako je djete? Hvalaa
2018 11 26