Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tagovi, materijal

Pozdrav, svaki puta kad želim staviti novi artikal neće da mi prihvati niti jedan tag a niti materijal iako ih odvajam zarezom i nisu duži od 30 znakova. Stalno mi je crveno i ne prihvaća mi upload! Sve ostalo prihvaća. Već sam izgubila živce. U čemu je problem, ima li tko isti problem?
2018 11 28
> keka37: > Pozdrav, svaki puta kad želim staviti novi artikal neće da mi prihvati niti jedan tag a niti materijal iako ih odvajam zarezom i nisu duži od 30 znakova. Stalno mi je crveno i ne prihvaća mi upload! Sve ostalo prihvaća. Već sam izgubila živce. U čemu je problem, ima li tko isti problem? Ne odvajaju se zarezom nego razmakom onda bi trebalo normalno radit
2018 11 28
> kozmetika88: > > keka37: > > Pozdrav, svaki puta kad želim staviti novi artikal neće da mi prihvati niti jedan tag a niti materijal iako ih odvajam zarezom i nisu duži od 30 znakova. Stalno mi je crveno i ne prihvaća mi upload! Sve ostalo prihvaća. Već sam izgubila živce. U čemu je problem, ima li tko isti problem? > Ne odvajaju se zarezom nego razmakom > onda bi trebalo normalno radit Ma probala sam i to ali ništa, stalno je crveno. Vidim da nisam jedina sa tim problemom. Neznam više šta da radim 😠
2018 11 28
> keka37: > > kozmetika88: > > > keka37: > > > Pozdrav, svaki puta kad želim staviti novi artikal neće da mi prihvati niti jedan tag a niti materijal iako ih odvajam zarezom i nisu duži od 30 znakova. Stalno mi je crveno i ne prihvaća mi upload! Sve ostalo prihvaća. Već sam izgubila živce. U čemu je problem, ima li tko isti problem? > > Ne odvajaju se zarezom nego razmakom > > onda bi trebalo normalno radit > Ma probala sam i to ali ništa, stalno je crveno. Vidim da nisam jedina sa tim problemom. Neznam više šta da radim 😠 mozda je previse tagova stavljeno,znam da je 5 dozvoljeno glupo mi je ovako napamet pisat probajte stavku po stavku unosit ako nece stavite sliku da vidimo di je zapelo u objavi
2018 11 28
Meni ako uploadam sa laptopa tag prihvati razmakom, a ako sam preko moba onda upisem jedan tag, 'kliknem' izvan boxa bilo gdje na prazan prostor, tag 'pocrveni'. I tako za svaki iduci
2018 11 28
> keka37: > > kozmetika88: > > > keka37: > > > Pozdrav, svaki puta kad želim staviti novi artikal neće da mi prihvati niti jedan tag a niti materijal iako ih odvajam zarezom i nisu duži od 30 znakova. Stalno mi je crveno i ne prihvaća mi upload! Sve ostalo prihvaća. Već sam izgubila živce. U čemu je problem, ima li tko isti problem? > > Ne odvajaju se zarezom nego razmakom > > onda bi trebalo normalno radit > Ma probala sam i to ali ništa, stalno je crveno. Vidim da nisam jedina sa tim problemom. Neznam više šta da radim 😠 Možda je problem u vezniku pa ti ne prihvaća.
2018 11 28
Mozete staviti samo 5 oznaka za tag i materijal npr Materijal: Pamuk elastin viskoza poliester vuna Tag: Bershka plava suknja novo crno Odvajajte razmakom bez zareza i nebi trebalo biti problema
2018 11 29
> Breen3636: > Meni ako uploadam sa laptopa tag prihvati razmakom, a ako sam preko moba onda upisem jedan tag, 'kliknem' izvan boxa bilo gdje na prazan prostor, tag 'pocrveni'. I tako za svaki iduci Tako i ja. I uvijek sve ok. Osim sto se borim sa uploadom i okretanjem slika svaki put 🙄
2018 11 29
Ja sam probala apsolutno sve kombinacije, razmak, zarez, jedan tag, tri taga, bilo koja vrsta materijala... Jednostavno neće, uvijek je u crvenom. 😠😠😠😠😠
2018 12 01
pozdrav, htjela bi staviti artikal na prodaju ali mi ne prihvaća apsolutno ništa od materijala i tagova.
2022 12 08