Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Obnova kose

U ovo jesensko-zimsko vrijeme kosa mi se dosta prorijedila, stalno mi ispada, lomljiva je i nekako tanka... Inace imam dosta kvalitetnu kosu. Imate kakvu preporuku za njezinu obnovu? Trazim i neki dobar sampon za takvu vrstu kose. Uzimam biotin ali tek sam ga pocela piti prije tjedan dana pa necu jos najmanje mjesec dana vidjeti nikakve rezultate, tako da svaka vasa preporuka je dobro dosla 😊
2018 12 09
Meni za ispadanje pomaže Fitoval šampon, povremeno ga koristim, sad već duže nisam jer nemam problema. I keratin nanosim nakon pranja i sušenja na vrhove kose. Sjajnija je i izgleda življe otkad ga koristim :) Inače koristim Garnier šampon
2018 12 09
Svako malo imam problema s ispadanjem kose. Svaki put kad baš krene jako padati počinjem piti neke vitamine za kosu. Natural wealth su mi bile tako-tako, Solgar su bile super za kožu, a za kosu ništa nisu pomogle, dok oni vitamini za kosu iz DM-a koji koštaju 20 kn su se pokazali najboljim - kosa mi je prestala ispadati nakon 10 dana, a u kutiji ima za 60
2018 12 09
Meni se tinktura kopriva pokazala kao najbolji lijek protiv borbe s ispadanjem kose, a bome mi ispada :D
2018 12 09
Slazem se tinktura od koprive je savrsena i za rast i za sprijecavanje opadanja kose, prezadovoljna!!
2018 12 09
ajme tinktura, uopce se nisam sjetila toga. kada ste popile bocicu toga jeste nastavile dalje sa koristenjem ili stale ali rezultati su bili tu?
2018 12 10
> Mybalm: > ajme tinktura, uopce se nisam sjetila toga. kada ste popile bocicu toga jeste nastavile dalje sa koristenjem ili stale ali rezultati su bili tu? Pije se prva doza pa pauza od tjedan dana pa opet. Ja sam primijetila rezultate negdje polovinom druge doze.
2018 12 10
> Alalala1211: > > Mybalm: > > ajme tinktura, uopce se nisam sjetila toga. kada ste popile bocicu toga jeste nastavile dalje sa koristenjem ili stale ali rezultati su bili tu? > Pije se prva doza pa pauza od tjedan dana pa opet. Ja sam primijetila rezultate negdje polovinom druge doze. S tim da racunajte da ja imam zbilja tanku kosu ono bas od uvijek, vasa sigurno nije toliko tanka, a sad nakon tinkture je imam duplo, mlade kose ko u prici.
2018 12 10
Mislim da bih to trebala definitivno probati 😊 hvala puno!
2018 12 10
> trouhgmyeyes: > Meni se tinktura kopriva pokazala kao najbolji lijek protiv borbe s ispadanjem kose, a bome mi ispada :D Pozdrav:) Koju tinkturu si uzimala?.Ja sam mislila uzeti od korisnice svezadame...
2018 12 10
Ja uzimam tinkturu sa tinktura com. Ta mi se pokazala najbolja
2018 12 11
> MarijanaPu: > > trouhgmyeyes: > > Meni se tinktura kopriva pokazala kao najbolji lijek protiv borbe s ispadanjem kose, a bome mi ispada :D > Pozdrav:) > Koju tinkturu si uzimala?.Ja sam mislila uzeti od korisnice svezadame... Uzimam od djevojke tu s krpica, volim domaće... :)
2018 12 11
> trouhgmyeyes: > > MarijanaPu: > > > trouhgmyeyes: > > > Meni se tinktura kopriva pokazala kao najbolji lijek protiv borbe s ispadanjem kose, a bome mi ispada :D > > Pozdrav:) > > Koju tinkturu si uzimala?.Ja sam mislila uzeti od korisnice svezadame... > Uzimam od djevojke tu s krpica, volim domaće... :) Ok,hvala ti na odgovoru:)
2018 12 11
> MarijanaPu: > > trouhgmyeyes: > > > MarijanaPu: > > > > trouhgmyeyes: > > > > Meni se tinktura kopriva pokazala kao najbolji lijek protiv borbe s ispadanjem kose, a bome mi ispada :D > > > Pozdrav:) > > > Koju tinkturu si uzimala?.Ja sam mislila uzeti od korisnice svezadame... > > Uzimam od djevojke tu s krpica, volim domaće... :) > Ok,hvala ti na odgovoru:) Nista ukoliko vas zanima javite mi se u inbox pa Vam kazem ime :)
2018 12 12