Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pomoc oko pernate jakne

> Majalike: > Sušenje je bitnije svakako, jer kada se slijepi bitno je rastresti, tako da na to pazite. A samo pranje možete i bez loptica. Ja sam počela stavljat jer sam prije bez prala i jednom prilikom mi se svo perje stumbalo na jednu stranu. Vjerojatno je do moje centrifuge. Tako sam počela stavljat loptice, ali cure su u pravu, ne treba ako imate solidnu mašinu. Ajme podstanar sam i masina samo sto se nije raspala ali gazdarica ne zeli kupit novu tako da je sve to srednja zalost ali svakako cu prat bez centrifuge pa ne bi trebalo bit problema kako cure kazu samo istrest pri susenju
2018 12 14
Ja svoju jaknu od perja ne perem kod kuće već ju nosim u kemijsku čistionicu na pranje. Oni ipak imaju bolje i veće sušilice pa mogu osušiti jaknu puno bolje nego mi kod kuće... Pranje košta oko 80kn, nije baš malo, ali preporučam ti da prepustiš posao profesionalcima i ne riskiraš da zezneš jaknu. :)
2018 12 14
A jakna je svakako zeznuta jer je vec sva mokra od kise a i tu u dubrovniku su cijene boli glava a za 150kn kolko bi tu doslo ciscenje u kemijskoj kupim si novu jaknu realno
2018 12 14
Nemojte bez centrifuge jer će vam biti puna vode.. E tek onda će biti problema.. Teško će se osušiti..
2018 12 14
Ja svoju perem na kratkom programu od 18 min na 30 stupnjeva i nista joj ne bude. Bez ikakvih loptica i naravno sa centrifugom. Ako bez centrifuge perete biti ce Vam gora nego kad se natopila kisom. Morat cete je susit danima. Ja vecenom gledam.oprat je kad bura dere i osusi se u roku dva sata.
2018 12 14
A evo da skuzila sam da ce to bit katastrofa tako da sam ipak stavila na malo centrifuge a sad cu jos onda malo
2018 12 14
Morate stavit centrifugu, da, neće se osušiti mjesecima u suprotnom :) Sretno! Javite kako je ispalo
2018 12 14
Hahaha da skuzila sam da to nije dobra ideja pa sam je odma ugurala nazad na najmanju centrifugu a sad cu je vratiti na jacu da sto vise ode vode van. A bilo me strah da ju ne unistim ako ju stavim na veliku centrifugu zato nisam.
2018 12 15
> Chinchilla: > Hahaha da skuzila sam da to nije dobra ideja pa sam je odma ugurala nazad na najmanju centrifugu a sad cu je vratiti na jacu da sto vise ode vode van. > A bilo me strah da ju ne unistim ako ju stavim na veliku centrifugu zato nisam. Necete je unistiti..ja je stavim na 800 okretaja i normalna izađe :) sretno
2018 12 15
Evo i ja sam stavila na 800 i prezivjela je pa sad cekam da se osusi :D javim jel i to prezivjela
2018 12 15
Evo posusila se jakna i cini mi se da je sve ok s perjem. Ne znam je li to zato sto je zarina pa i nema perja unutra bas ili sto je kratka pa se lakse perje vratilo u prvotno stanje nego da je duga. U svakom slucaju imam vise srece nego pameti :D
2018 12 16
> Majalike: > Pokušaj jer nemaš šzo izgubit. Stavi ju sa teniskim lopticama i dobro ju rastresi poslije. Susilica sveta stvar lipo ce je osusit i rastrest ja svoju od s oliver papwrje uvijek susim u susilici i nikad problema
2018 12 17
1 2