Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Rezervacije bez realizirane kupnje

To je tema koja se godinama vuće po krpicama, nema pomoći...mislim... Stalno imam takve padobrance.. :(
2018 12 16
> leeloo7: > > velimir: > > > leeloo7: > > > Evo i ja baš dobila negativnu jer sam ostavila neutralnu za uzete podatke i nejavljanje. Još me stigne žena i izvrijeđat, odjednom je ono što je htjela kupiti postalo šrot :') > > Nemoj te se uvrijediti..ali mozda je gospodi stvarno nesta iskrsnulo i nije se mogla odmah javiti i uplatiti..nije da je branim ali to nije veliki iznos a vidim da joj je i trebao taj nakit pa mozda bi ga svakako uzela..ja sam do sad neznam koliko puta imala situaciji gdje sam odmah uplatila novac(sto uvijek radim)cekala po par dana da mi se javi prodavac...i nikad nisam ostavila neutralnu > Ma kakva uvreda :) gospođa se redovito prijavljivala sva 4 dana, nakon 2 sam se javila ponovno, te opet nakon 2 ostavila neutralnu. Svih 4 dana ona je bila aktivna svako malo. Da se ona nije prijavljivala, stigla odgovoriti itd ne bi ostavila neutralnu nego bi ju pričekala, ali ovako.. Onda je to u redu..jer na onom prikazanom razgovoru se ne vidi..naravno da smatram da je uvijek uredu napisati barem hvala odustajem od kupnje..ali ima nas svakakvih i stvarno ponekad treba imat zivce za sve
2018 12 16
> leeloo7: > Evo i ja baš dobila negativnu jer sam ostavila neutralnu za uzete podatke i nejavljanje. Još me stigne žena i izvrijeđat, odjednom je ono što je htjela kupiti postalo šrot :') Čudo su stvarno, ne zna čovjek što bi rekao
2018 12 16
Adminka obrisala!! Juhuhu!
2018 12 16
A sto reci kad stavis oglas da nesto poklanjas, zena se javi i trazi podatke, dobije ih i onda vise ni A ni Be. Poslala joj poruku zeli li ih jos.. jel moze bar odgovorit.. I nista 😏
2018 12 17
1 2