Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brisanje oglasa

Drage cure❤️, primjetila sam da su mi obrisane par oglasa pa bi volila pitati dali nikako nesmiju biti slike sa web-a(Mango, Zara), di sam njih naručila? Radi se o nekima novima stvarima, koje sam naručila i falila veličinu, stavila sam u oglas originalne slike.😊 Jeli mogu biti u uglasu originalne slike + moje slike? Isto tako bio obrisan oglas di je haljina na meni, možda je stvar bila u krivim tagovima, vjerujem da sigurno bio neki razlog pa bi volila znati. 😊 Unaprijed hvala na pomoći, ubuduće volila bi izbjeći takve greške 😊
2019 01 03
Sve na profilu krivo tagirano,sve je zara,mango idt i ostatak ce bit obrisan od strane odmina ne moze 1 stvar bit 5 razlicitih brendova 1 slika odjece ne smije biti sa interneta sredi tagove ,pa nece bit obrisano
2019 01 03
> kozmetika88: > Sve na profilu krivo tagirano,sve je zara,mango idt > i ostatak ce bit obrisan od strane odmina > ne moze 1 stvar bit 5 razlicitih brendova > 1 slika odjece ne smije biti sa interneta > sredi tagove ,pa nece bit obrisano Zahvaljujem na odgovoru, sve ću srediti❤️
2019 01 03
> KaterinaCobanov: > Drage cure❤️, primjetila sam da su mi obrisane par oglasa pa bi volila pitati dali nikako nesmiju biti slike sa web-a(Mango, Zara), di sam njih naručila? Radi se o nekima novima stvarima, koje sam naručila i falila veličinu, stavila sam u oglas originalne slike.😊 > Jeli mogu biti u uglasu originalne slike + moje slike? > Isto tako bio obrisan oglas di je haljina na meni, možda je stvar bila u krivim tagovima, vjerujem da sigurno bio neki razlog pa bi volila znati. 😊 > Unaprijed hvala na pomoći, ubuduće volila bi izbjeći takve greške 😊 Prva slika nikako ne smije biti sa neta. Mora biti tvoja. :) Sretno
2019 01 03
Meni je nestao oglas za sat,nisu bile slike s neta i nije bio krivo tagiran
2019 01 03
> valeera: > > KaterinaCobanov: > > Drage cure❤️, primjetila sam da su mi obrisane par oglasa pa bi volila pitati dali nikako nesmiju biti slike sa web-a(Mango, Zara), di sam njih naručila? Radi se o nekima novima stvarima, koje sam naručila i falila veličinu, stavila sam u oglas originalne slike.😊 > > Jeli mogu biti u uglasu originalne slike + moje slike? > > Isto tako bio obrisan oglas di je haljina na meni, možda je stvar bila u krivim tagovima, vjerujem da sigurno bio neki razlog pa bi volila znati. 😊 > > Unaprijed hvala na pomoći, ubuduće volila bi izbjeći takve greške 😊 > Prva slika nikako ne smije biti sa neta. Mora biti tvoja. :) Sretno Zahvaljujem na odgovoru ❤️ Jako mi je drago da sam odmah dobila odgovor, sve ću promijeniti da bude ispravno i pazit ću. Još jednom hvala ❤️❤️❤️
2019 01 03
> I meni za tajice :( Krivo tagirate stvari i cudite se brisanju Prepravite tagove pa nece bit obrisano
2019 01 12