Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pokušaj prijevare?

> Pepita1990: > > iraira: > > Pa to i kazem - prije ce bit da je to ona, a ne daje svoj iban jer je ohohohoho na crnoj listi - izvrsila mnogobrijne prevare, pootvarala mnogobrojne profile, na kojima je blokana, forum krcat tema o njoj. Pisani izricaj je njen - mila draga dok ne zase.. a onda krecu salve optuzbi, vrijedjanja, posjetite psihijatra i slican izricaj. Supstitucije i omisije slova kad se uzruja i sl. > > Pitanje je samo jel ne daje svoj iban zbog nabrojanog ili je presla na anin nacin operiranja. > Prestrasno! I kao da sam glupa pa cu vratiti novac na neki tamo žnj racun a ne na oni s kojeg je dosla uplata. Ma odlicno si napravila u skuzila sve i otvorila temu - sve za cistu peticu, bravo;)
2019 01 09
Javi se i adminu s opisom situacije i da ti makne negativnu; reci da se radi o Sanji Novak, c.l. 344
2019 01 09
Ovo nije Ana Mate, vec Sanja Novak, kako su cure rekle. Nazalost, i ovo je prepismeno za Anu Mate.
2019 01 09
> iraira: > Sanja Novak = dobro poznata crnolistasica i frikin ludoje. Isto sam htjela napisati cim sam vidjela ime. Ajde da se netko sjeca.. Hvala Ira. Ostatku ekipe - NIJE Ana m. jedina!!
2019 01 10
Ana m.nije jedina i nije prva pocela sa tim shareanjem tudjih podataka...naprotiv postoje pametnije.
2019 01 10
Onda isprike od mene. Nisam znala da ima jos slicnih njoj ili ona njima.
2019 01 10
> iraira: > Javi se i adminu s opisom situacije i da ti makne negativnu; reci da se radi o Sanji Novak, c.l. 344 Hvala, evo poslala sam adminu link na temu i opis situacije
2019 01 10
> nefertiti111: > Ovo nije Ana Mate, vec Sanja Novak, kako su cure rekle. Nazalost, i ovo je prepismeno za Anu Mate. Eto ja sam na krpicama vec vise od 5 god i bas cesto pratim teme a potpuno sam zaboravila na tu Sanju..valjda nas je Ana M toliko zaokupirala svojim prevarama..uzas
2019 01 10
> SabinaPavlinic: > Onda isprike od mene. Nisam znala da ima jos slicnih njoj ili ona njima. Pazite se ovakvih situacija. I nekad je tesko skuziti o cemu se radi...nema podataka, ali npr oda se po telefonskom broju, neke clanice c.liste imaju upisan i mob pa nije lose provjeriti i to ako imate. Pepiti svaka cast na iscrpnim slikama suradnje i reakciji! Mnoge bi poslale i bas ih briga. Mozes biti primjer drugima kako se radi.
2019 01 10
> sonja90: > > SabinaPavlinic: > > Onda isprike od mene. Nisam znala da ima jos slicnih njoj ili ona njima. > Pazite se ovakvih situacija. I nekad je tesko skuziti o cemu se radi...nema podataka, ali npr oda se po telefonskom broju, neke clanice c.liste imaju upisan i mob pa nije lose provjeriti i to ako imate. > Pepiti svaka cast na iscrpnim slikama suradnje i reakciji! Mnoge bi poslale i bas ih briga. Mozes biti primjer drugima kako se radi. Nadam se da ce cura kojoj sam vratila uplatu skuziti sto je ova pokusala.
2019 01 10
Njoj sam trebala poslati paket; Sanja Novak Izidora Krsnjavoga 25 10 000 Zagreb 097 7248798 A uplata mi je sjela od Ivana Žarković Blaženić
2019 01 10
> SarahKayOS: > Pepita1990, > Vi ste to super napravili! Sasvim je logično da se novac vraća na račun s kojega je i uplaćen. Potpisujem sve napisno. :)
2019 01 10
Ja sam nedavno imala suradnju u kojoj mi se djevojka javila za artikl, tražila podatke i napomenula mi je da će uplata stići od strane njezine kolegice. Bilo mi je na početku malo čudno, ali okej...možda djevojka tada nije imala novaca, možda joj je kolegica dužna neku lovu...tko zna. Uglavnom, hoću reći da je naša suradnja prošla zaista super i da nekada ne mora nužno značiti da je korisnica sumnjivica ili prevarantica :")
2019 01 10
Jooooj, samo da i tebi ne posalje ‘decka murjaka’ ko tvojim prethodnicama. To u pauzi kad nije na hrt, kljucan kadar, ofhors. Deklinacija se nije trazila ko uvjet za poso 🤣 Jos samo da i gosn blazenica ne slagira zbog zenine ‘prijateljice’.
2019 01 10
> cipelitza: > Jooooj, samo da i tebi ne posalje ‘decka murjaka’ ko tvojim prethodnicama. To u pauzi kad nije na hrt, kljucan kadar, ofhors. Deklinacija se nije trazila ko uvjet za poso 🤣 > Jos samo da i gosn blazenica ne slagira zbog zenine ‘prijateljice’. Nastavlja s prijetecim porukama ako joj ne maknem negativnu i podatke.
2019 01 10