Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Gdje na ljetovanje?

Pozdrav curke, svake godine nekako u zadnji cas se trazi gdje na more i uvijek zavrsi sa "daj sta das" opcijom. ALI NE I OVE GODINE :D haha iiii tako sam krenula istrazivati po bookingu, airbnbu, apartmaniji.. i za sad se zbilja nade odlicnih ponuda po cijeloj obali. Onooo sto mene zanima, drage cure, a to je preporuka gdje je vama bilo naljepse? Ovo su mi neke zelje: - naravno lijepe pjescane ili sljuncane plaze (gdje se ne polomim dok udem u vodu) - vise naginjem dalmaciji ali ne nuzno - neko manje srediste gdje mladi mogu izac van ali sa druge strane da nije prepuno ljudima kao Vodice
2019 01 10
Makarska sve od navedenih, osim guzva. Ima guzva na plazama i u izlasku, al predobro je bilo, svakako se vracam tamo ☺️
2019 01 10
Vodice preporučam u predsezoni,krajem 6.-og mjeseca..,bila dvaput,nema gužve,jedino more hladnooo x-)
2019 01 10
Pakoštane :) Apartmani Didovi dvori, ugodni vlasnici i uredni i čisti apartmani. Sve kao na slikama!
2019 01 11
Mi ove godine razmišljamo o Malom Lošinju. Dobro su došle sve preporuke za smještaj:)
2019 01 11