Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuka za geliranje noktiju - ZAGREB

Pozdrav, nikad nisam imala gel na noktima i htjela bih probati. Nemam volje često lakirati nokte, pa mislim da bi mi bolje bilo s gelom. Ima brdo salona po Zagrebu, ali voljela bi negdje otići na preporuku. Pa ako znate, molim da mi preporučite neki salon, bilo bi poželjno u Novom Zagrebu i bližoj okolici. I ako možete napisati koja je cijena. Hvala :)
2019 01 14
Pozz,ja bih vam radije preporucila trajni lak ako je stvar samo u lakiranju ...kod mene u kucnoj radinosti traje desetak dana ,a u salonima po dva tjedna...ne ostecuje nokte,a kad ga se stavi nokti budu cvrsti ,boja bude krasna i sjajna do zadnjeg dana...Gel cete cesto morati nadopunjavati,ako dosta radite rukama kada se udarite cesto pukne po pola mesa sto je izrazito bolno ,a kad se jednog dana skine koliko god skidanje bilo pazljivo i njezno ostecuje nokte.Kod mene je trebalo bar sest mj da mi naraste cijela nokatna ploca ,a dotad nokti su mi bili ko papir ,nisam se smjela udariti po njima a da ne umirem od boli...
2019 01 14
Natalija čitam i sjetim se moje prijateljice, pazite si nokte, može doći do upale..kao kod nje...pila je antibiotike..volim to ponoviti..da se malo pripazite.. <3
2019 01 14
> Vikili: > Natalija čitam i sjetim se moje prijateljice, pazite si nokte, može doći do upale..kao kod nje...pila je antibiotike..volim to ponoviti..da se malo pripazite.. <3 Ma svega ima ...zato ja sama sebi kod kuce radim trajni lak..najvise me od geliranja odbilo kad sam vidjela da za sve nas koristi istu raspicu i svaku bar malo raskrvari ...brrrrr😖
2019 01 14
Ja ne znam kod koga ste bili, ali ja gel imam već dvije godine, da svjesna sam da je nokat ispod tanji od prirodnog, međutim, u mom salonu, sve dezinficiraju odmah prije i poslije svake mušterije, imam malu ploču nokta i nikad me nisu raskrvarile. Isto tako, ne nanose debeli sloj gela kao negdje drugdje i zaista se trude ne izrašpati nokat do iznemoglosti kod skidanja gela. Radi se o Tena Nails na Maksimirskoj, cure stručne i profesionalne, a imaju i trajni lak.
2019 01 15
Ja sam išla dvaput kod jedne cure u Importane Galeriji na Iblerovom trgu, dolje kod dm-a. Bilo mi je dobro. Ali preporučila bih da to ipak ne radite jer po meni nije ni pretjerano zdravo. Ja sam probala eto, probajte i vi zašto ne, ali pričala mi je i frendica koja je završila za kozmetičarku da si ona to ne bi nikad stavljala jer je dosta loše za nokte, pogotovo ako stalno stavljate. Ovako za probu ajde valjda vam ništa ne bude :) ima raznih noktiju, neke cure neće osjetit posljedice, neke oće.. Sretno :)
2019 01 16