Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sta napravit?

Pozz U petak sam uplatila korisnici 180kn za dvoje hlaca. Ona se sama ponudila platit postarinu, iako sam malo bila skepticna posto joj pise da je iz Zagreba i htjela sam da obavimo primopredaju ali je odgovorila da je iz Krapine pa sam joj ipak novce na racun uplatila. Do tad je bilo sve ok, al nakon sto sam uplatila novce doticne vise nema na krpicma vec 4.dan. javila sam joj se jucer ponovno ali naravno odgovora nema,niti se prijavljivala na krpice. Da joj stisnem negativnu? Jer ovo cekanje je vec stvarno previse i krajnje neodgovorno. Prilozit cu slike ako treba
2019 01 22
Da, svakako joj zvizni negativnu. Obično nakon toga vrlo brzo odgovore, a ako ne odgovore onda je dobro da negativna stoji kao upozorenje drugima jer se u tom slučaju radi o prevarantici.
2019 01 22
Iz iskustva.. dođite do njenog broja mobitela, kućnog...odmah se pojave čudom
2019 01 22
Ali dobro je i negativnu ostaviti, čisto kao upozorenje drugima ako se radi o nekoj iz roda kradljvica. Da se takve negativne na vrijeme ostave izbjeglo bi se slaganje 5-6 prevarenih u nizu prije blokade.
2019 01 22
Ne znam kak bi dosla do broja jer nemam fejs pa je ne mogu tamo potrazit. Ostavila sam joj negativnu i ostat ce bez obzira javi li se ili ne. To mi je prva losa suradnja na krpicama i vidim da ih je svakim danom sve vise, nazalost! Lako je bit ljubazan preko poruka a cim pokupe novce vise se ne jave. Prerazocarana sam
2019 01 22
> Tincybaric: > Ne znam kak bi dosla do broja jer nemam fejs pa je ne mogu tamo potrazit. Ostavila sam joj negativnu i ostat ce bez obzira javi li se ili ne. To mi je prva losa suradnja na krpicama i vidim da ih je svakim danom sve vise, nazalost! Lako je bit ljubazan preko poruka a cim pokupe novce vise se ne jave. Prerazocarana sam Imate njene podatke:ime i prezime.Tražite u tel.imeniku.Pitajte cure koje su s njom surađivale za br.mobitela.Ukucajte o googel ime i prezime možda nešto izbaci što bi Vam moglo pomoći.Sretno i nikad ne odustajati od robe ili novaca.
2019 01 22
Joj i ja sam joj se htjela javiti za par artikala (pogledala sam kome ste ostavile poruku)... Hvala sto ste podijelili iskustvo u svakom slučaju i drzim fige da dobijete novac nazad.
2019 01 22
Ova stranica postala je strava , ne prođe dan da neko nije prevaren..... Lupi negativnu i prijavi adminu kontaktirajte ostale korisnice , koje su imale suradnju. Sretno.
2019 01 22
Postalo je užasno ovdje.
2019 01 22
> kristinanu1996: > Postalo je užasno ovdje. Nažalost
2019 01 22
Kontaktirala sam cure s kojima je suradjivala pa cu vidjet sta ce rec...nadam se da cu nekako uspjet doci do nje. Slazem se, svaki dan citam o prevarama i grozim se iz dana u dan sve vise
2019 01 22
Čim je dobila negativnu se nekim čudom odmah prijavila na krpice.
2019 01 22
Mogu li samo postavit pitanje u veui objavljivanja artklla iz casopisa??cure stave artikal iz modnig casopisa ,kad pitas da ti poslika stvarno stanje svog artjkla,nestanu!!!!
2019 01 23
Nismo ista banka. Ali sam joj odmah poslala slikanu potvrdu da je uplaceno, sad ne znam koliko je to njoj znacilo. Hvala svima na odgovoru i pomoci
2019 01 23
Eh, malo ste uranili, neće većina poslat prije vidljive uplate..
2019 01 23
1 2