Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hp ekspres moze mala pomoc?

Bok i dobra vecer zanima me jedna informacija pa ako mi mozete pomoc. Ugl curae i ja smo radile zamjenu trebale smo poslati preporuceno i svak da plati postarinu za ono sto salje. E sad cura je falila( nije znala) i poslala je hp ekspresom. Pise na papiricu da stize sljedeci dan do tri. Niti je doslo niti mi je ostavljena obavijest. Poslala je oko 2 jucer a ja svoje u 6 popodne jucer. Njoj je jutros stiglo. Prilazem sto izbaci kad upisem pracenje posiljke. Zanima me jeli to tamo ili u mojoj posti. Jer me cudi kako nije stiglo vec ? Hvala svima na odgovorima. Datum i vrijeme 28.1.2019. 14:27:43 Država HRVATSKA Mjesto 52230 LABIN Opis događaja Prijam pošiljke Napomena
2019 01 29
Nije jos stigla posiljka kod vas u postu Moguce da ce sutra Nekad su brzi u posti.a nekad im treba koji dan duze
2019 01 29
> Splicanka92: > Bok i dobra vecer zanima me jedna informacija pa ako mi mozete pomoc. > Ugl curae i ja smo radile zamjenu trebale smo poslati preporuceno i svak da plati postarinu za ono sto salje. E sad cura je falila( nije znala) i poslala je hp ekspresom. Pise na papiricu da stize sljedeci dan do tri. Niti je doslo niti mi je ostavljena obavijest. Poslala je oko 2 jucer a ja svoje u 6 popodne jucer. Njoj je jutros stiglo. > Prilazem sto izbaci kad upisem pracenje posiljke. Zanima me jeli to tamo ili u mojoj posti. Jer me cudi kako nije stiglo vec ? > Hvala svima na odgovorima. > Datum i vrijeme 28.1.2019. 14:27:43 > Država HRVATSKA > Mjesto 52230 LABIN > Opis događaja Prijam pošiljke > Napomena U svakom slucaju ih mozes i telefonski nazvati 0800/202 202 pa provjerit za svaki slucaj. Ma inace taj hp expres je idiotizam naplate je skupo,a nikad je ne dostave na vrijeme. Tako sam i ja platila dostavu hpom i trebala je doc u 12 popodne pa nije nego tek drugi dan i na moju zalbu su samo odgovorili pa stiglo je. Mislim onda mogu i obicnom postom slati. I zato ja vise volim tiskom slati da ne bi uhljebima davala novac.
2019 01 29
Ma grozni su a cijen su im da ne pricam. Inace nikad nebih tako slala ali se cura zeznula
2019 01 29
Ako kasne sa dostavom podnesite zahtjev za povrat postarine i cuvajte papiric, meni su vratili novac nakon pola godine natezanja s njima. Samo treba biti uporan i cekati
2019 01 30
Kako je cura uopce htjela platiti tako visoku postarinu?
2019 01 30
Ma nije platila ona nego je stavila da ja placam. Bio je dogovor poslati preporuceno i da svak plati svoje i ona se zabunila mislila je da je to kao preporucena posiljka.
2019 01 30
> Splicanka92: > Ma nije platila ona nego je stavila da ja placam. Bio je dogovor poslati preporuceno i da svak plati svoje i ona se zabunila mislila je da je to kao preporucena posiljka. Kako se nije zabunila pa ona platila.
2019 01 30
> Boston: > > Splicanka92: > > Ma nije platila ona nego je stavila da ja placam. Bio je dogovor poslati preporuceno i da svak plati svoje i ona se zabunila mislila je da je to kao preporucena posiljka. > Kako se nije zabunia pa ona platila. Hahah. A i bio je dogovor da platim ja za ono sto saljem i ona za svoje. Ali eto. Nikad vise taj hp stiglo maloprije sa danom kasnjenja i cijenom od 45 kn. UZAS
2019 01 30
> Splicanka92: > > Boston: > > > Splicanka92: > > > Ma nije platila ona nego je stavila da ja placam. Bio je dogovor poslati preporuceno i da svak plati svoje i ona se zabunila mislila je da je to kao preporucena posiljka. > > Kako se nije zabunia pa ona platila. > Hahah. A i bio je dogovor da platim ja za ono sto saljem i ona za svoje. Ali eto. > Nikad vise taj hp stiglo maloprije sa danom kasnjenja i cijenom od 45 kn. UZAS Traži da ona to plati ipak je njena greška.
2019 01 30
Kao pa je slucajno izabrala najskuplju postarinu sad nek ju ona plati nije isto platit 15 kn postarinu ,i dat 45 kn zbog necijeg nemara
2019 01 30
Mogla je i pitati koliko će to koštati, nadam se da artikal iz zamjene ne vrijedi manje od 45 kn.
2019 01 30
Neka plati poštarinu kako ste se i dogovorile.U protivnom u ocjeni ostaviš komentar da se nije držala dogovora pa drugi put nek se misli kad bude nešto slala.
2019 01 30
Svakako se i ja slazem sa tim. Mislim poslat nesto hp expresom na tvoj racun je kranji bezobrazluk.
2019 01 30
Pa baš! Nek plati jer je sama kriva što je slala HP expressom! Pa ti si onda platila dvije poštarine! Halooooo!!! 🤨
2019 01 30
1 2