Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hp ekspres moze mala pomoc?

Ako je zakasnilo dan saljite prigovor u postu i podnesite zahtjev za povrat postarine i sigurno ce vam vratiti novac. Samo cuvajte potvrdu. Vratit ce vam novac za pola godine otrpilike haha > Splicanka92: > > Boston: > > > Splicanka92: > > > Ma nije platila ona nego je stavila da ja placam. Bio je dogovor poslati preporuceno i da svak plati svoje i ona se zabunila mislila je da je to kao preporucena posiljka. > > Kako se nije zabunia pa ona platila. > Hahah. A i bio je dogovor da platim ja za ono sto saljem i ona za svoje. Ali eto. > Nikad vise taj hp stiglo maloprije sa danom kasnjenja i cijenom od 45 kn. UZAS
2019 01 30
Kako su ljudi nemarni s tuđim novcem. Ubuduće kada radite zamjene, uplatite na račun iznos poštarine i druga osoba isto tako Vama. I da vidiš kako se onda svi znaju uokviriti u 15 ili 20 kuna, nema labavo. U svakom slučaju, tražite od nje da plati razliku poštarine (trebali ste platiti 20-ak kuna, a ne 50-ak) ili joj ostavite negativnu. Ja bih svakako jer to je čisto pravljenje budale od Vas.
2019 01 30
Hocu. Vec sam joj se javila . Msm ispalo je glupo mozda stvarno nije znala a mozda je ali eto. Nadam se da cemo se uspjeti dogovoriti. Msm nije toliko komplicirano bilo ona plati za svoj komad koji salje a ja za svoj i to je to. Zvala sam na onaj broj i kao rekli su da mogu uloziti prigovor. (radi kasnjenja )
2019 01 30
Ma kako nije znala? Kako joj nije bilo čudno kad nije platila poštarinu, a šalje pošiljku? Mislim, ne kužim. Vi ste sad platili i ono što ste poslali njoj i ono što ona šalje Vama. Da stvar bude gora, ona je odabrala najskupljiu opciju. Nisam cicija, ali bezveze mi je i kad mi uzmu 20 kuna za poštarinu pa na kraju zguraju u kovertu što šalju i plate je 10 kuna. Meni kad se dogodilo da je pt jeftinija od procijenjene, stavila sam razliku u paket i poslala nazad. Sve se može kad se hoće.
2019 01 31
1 2