Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Split ender - iskustva?

Pozdrav. Već duže vrijeme razmišljam o kupnji ovog uređaja. (To je uređaj za šišanje ispucalih vrhova) Košta cc 1600 kn. Mislim da ga je isplativije kupiti jer takvo sisanje u frizerskim salonima kosta po 400 kn. Da li netko ima iskustva sa takvim šišanjem? Da li djeluje? Je li ga vec netko kupio? Isplati li se bacit novce na to?
2019 02 12
Ne isplati se to kupovati. To radi kao da se preko prsta uzme pramen kose i onda taj uređaj samo skraćuje vrhove koji strše. To se može i škarama tako. Toliko je navikano i preskupo a nema nikakav poseban efekt.
2019 02 13
Imate na ponudi dana split ender sisanje za 199kn, ja sam kupila neki dan, pa mozda da probate tako prije nego sto kupite sam uredaj
2019 02 13
Osrednje, ipak frizer i skare bolje odrade posao,bar u mom slucaju. Kupila sam uredjaj prije dvi godine,nelose je odradjivao posao,samo bi trebalo npr u mjesec dana dva puta koristiti jer ne uspije sve ispucane vrhove uvatit. Riknuo mi uredjaj nakon dvi godine tako da pazite sta kupujete. Moj je kostao nekih 350 kn.
2019 02 15