Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ ZA EKSTENZIJE!

Molim help! 😃 dvoumim se između Luxy hair ekstenzija i Luxury for princess, kakva su iskustva ako je tko probao koje od navedenih? Koje su po vama bolje? Hvalaaaaa❤️
2019 02 25
Pozdrav! Luxy nisam probala ali mogu Vam reci da su se Luxury for princess jako “pokvarile” zadnjih par godina, nisu kao prije, uzasno se petljaju nakon nekog vremena, budu slamaste grozno! Imala sam ih dvaput. Nikad vise, eto.. cula sam da su Bellami odlicne, probajte prije kupnje malo procitati recenzije na internetu.. i ne bi vjerovali ali meni su jos najbolje bile ekstenzije koje sam kupila preko ekstenzije.net, godinama su mi trajale, predivne, mekane, i nisu toliko skupe. Eto, nadam se da sam barem malo pomogla! lijep pozdrav 😊
2019 02 25
Hvala Vam! Negdje prije sam htjela probati te Oxy ali me bilo strah, nisam znala kakve su 😃 Hvala još jednom!
2019 02 25
Pozdrav..prvi put bih narucila luxury for princess al moze li mi netko razjasnit kako to ide kod njih ? Dostava,carina i ostalo ? Da li dostavljaju na kucnu adresu il ?
2019 05 09
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija