Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć prilikom stupanja u kontakt

Poštovani, Molim Vas, na koji način stupiti u kontakt s osobom koja je oglasila da prodaje nešto, a nakon toga (na upite o oglašenom artiklu) se više ne javlja ? Zahvaljujem. Lp
2019 02 25
Nikako? Da želi prodati odgovorila bi prvom prilikom xD
2019 02 25
Vjerovatno je navlakuša. Zaboravi na to.
2019 02 25
> srnica: > Poštovani, > Molim Vas, na koji način stupiti u kontakt s osobom koja je oglasila da prodaje nešto, a nakon toga (na upite o oglašenom artiklu) se više ne javlja ? > Zahvaljujem. > Lp Pa da li se prijavljivala uopce na krpice ili?jer ima ih puno koje vise i ne koriste profil
2019 02 25
> velimir: > > srnica: > > Poštovani, > > Molim Vas, na koji način stupiti u kontakt s osobom koja je oglasila da prodaje nešto, a nakon toga (na upite o oglašenom artiklu) se više ne javlja ? > > Zahvaljujem. > > Lp > Pa da li se prijavljivala uopce na krpice ili?jer ima ih puno koje vise i ne koriste profil Ma nije se javljala više koliko sam mogla vidjeti No, očito imaju neke svoje razloge. Na više takvih sam naišla, mislila sam da postoji neka caka kako se može putem administratora krpica kontaktirati ih. Hvala
2019 02 26
A jesi navalila. Misliš da bi dobila paket od takvih uopće?
2019 02 26
ništa od toga, forget it i traži dalje :-)
2019 02 26
Traži dalje :)
2019 02 26
Zanimljivo i meni se taj problem javlja često zadnjih mjesec,dva pa skoro u 50% slučajeva ne dobijem odgovor iako su prodavačice aktivne. Još i mogu razumjeti da im se ne da poslati slike ili mjere ali zaintrigiralo me to što ne reagiraju i kad samo stisnem "želim to"🤔
2019 02 26
I ne trudite se, ima tko ce prodati potrazite dalje.. A meni se dogada da nakon milijun upita, samo nestanu bez traga, ni hvala na mjerama i dodatnim slikama, ni cus tovare.. vise nemam volje ni neutralne ostavljat za uzimanje podataka, samo bi neutralne pisala..
2019 02 26
Meni se događa da me pitaju za zamjenu i ja pristanem i nakon toga se više ne javljaju.🤔
2019 02 26
Cure, postoji problem s porukama. Ja se redovno logiram i stalno provjeravam poruke jer mi mailovi ne stizu vec vise od 6 mjeseci ili stignu nakon 6 i vise sati od poruke. Ali danas mi se dogodilo da sam se ulogirala 2 puta i nije bilo novih poruka i 3. put se ulogiram i stoji novi upit i pise ispod "prije 6 sata", a predzadnji put sam se ulogirala 2 sata prije i nije bilo nikakvih poruka. Admini su odavno obavijesteni s moje strane o tom problemu, ali nista se nije poduzelo. Tako da sam ja misljenja da poruke mozda i ne stignu svaki puta.
2019 02 27
I ja sam primijetila da na mom gmail-u više ne dolaze pravovremeno info o upitu/odgovoru na MK (tj. dođu 6 sati nakon što je objavljeno na MK). Nisam znala je li do MK ili gmaila pa sad moram svako toliko opsesivno se ulogiravat na MK kad čekam odgovor :@
2019 03 01