Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako funkcionira prodaja odjece registriranih butika putem facebooka

Pozdrav. Zanima me da li netko zna kako funkcionira prodaja putem facebooka za registrirane butike(trgovačke obrte)? Izmedju ostaloga da li obrt to mora posebno prijaviti i da li kupci uplacuju novac bas na racun obrta ili fizicke osobe? Sve informacije su dobrodosle. 🙂
2019 02 27
Ostavila sam dosta opsežan komentar, nažalost ja ga više ne vidim... Nadam se da je bar vama vidljiv.
2019 02 27
Nazalos ne vidi se nista. Da li bi vam bio problem da mi posaljete u privatnoj poruci? 🙂
2019 02 27
Nadam se da mislimo na isto. Ja sam narucivala preko jednog butika sa facebooka i platila sam artikl kada je stigao. Nisam nista unaprijed uplacivala.😊 eto to je to sto znam, nadam se da vam je pomoglo.
2019 02 28
> Anamarijamla: > Nadam se da mislimo na isto. Ja sam narucivala preko jednog butika sa facebooka i platila sam artikl kada je stigao. Nisam nista unaprijed uplacivala.😊 eto to je to sto znam, nadam se da vam je pomoglo. Da li ste dobili fiskalni racun od butika u posiljci? 🙂
2019 02 28
> Nakit_prodaja: > > Anamarijamla: > > Nadam se da mislimo na isto. Ja sam narucivala preko jednog butika sa facebooka i platila sam artikl kada je stigao. Nisam nista unaprijed uplacivala.😊 eto to je to sto znam, nadam se da vam je pomoglo. > Da li ste dobili fiskalni racun od butika u posiljci? > 🙂 Nisam dobila
2019 02 28
> Anamarijamla: > > Nakit_prodaja: > > > Anamarijamla: > > > Nadam se da mislimo na isto. Ja sam narucivala preko jednog butika sa facebooka i platila sam artikl kada je stigao. Nisam nista unaprijed uplacivala.😊 eto to je to sto znam, nadam se da vam je pomoglo. > > Da li ste dobili fiskalni racun od butika u posiljci? > > 🙂 > Nisam dobila Jel se onda radilo o registriranom obrtu ili je prodaja na crno? 🙂
2019 02 28
Hvala vam. A da li znate da li se u posti prilikom slanja uzima R1 racun? 🙂
2019 02 28
Što se pošte tiče, ako nemate ogroman broj paketa i ugovor s njima, preporučila bi da kupite Prijamnu knjigu (košta oko 15kn) i unutra upisujete podatke (nema onih silnih papirića) za slanje. Tako vam je sve na jednom mjestu i imate dokaze da je poslano i osobno uzimam R1, premda nismo obvezni (paušal). Oni račun izdaju ovako i onako pa onda neka i bude na obrt. :)
2019 02 28
Hvala vam. 😁
2019 02 28
Nema na čemu. :)
2019 02 28