Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako vi kupujete?

Evo,baš me interesuje.Ja uvijek pregledam čitav profil osobe od koje želim nešto kupiti,možda još nešto nađem :).Npr.trebam jaknicu,pronađem je,ali kad sam pogledala profil vidim da ima još nekoliko artikala koji mi trebaju i povoljni su.Onda kupim i njih :D .Meni se nekako javljaju svi za 1 artikal.Pa zar se isplati platiti poštarina za 1 majicu,ako majica košta 15kn(da ne pričam da mi žica i poštarinu)?
2019 03 04
Ista situacija i kod mene. Ja kad kupim pregledav cijeli profil i napravim si lot. A druge osobe mi se javljaju samo za jedna stvar. Vise puta probala sam i pitati dali zeli jos nesto ali odgovor je uvijek ne. :/
2019 03 04
Slažem se, tako i ja, rijetko kad da baš kupim jednu stvar. U zadnje vrijeme uvijek tražim profile gdje mogu kupiti minimalno dvije stvari, više preferiram te neke veće lotove gdje za jednu poštarinu mogu dobiti više stvari. :) <3
2019 03 04
> silkica: > Evo,baš me interesuje.Ja uvijek pregledam čitav profil osobe od koje želim nešto kupiti,možda još nešto nađem :).Npr.trebam jaknicu,pronađem je,ali kad sam pogledala profil vidim da ima još nekoliko artikala koji mi trebaju i povoljni su.Onda kupim i njih :D .Meni se nekako javljaju svi za 1 artikal.Pa zar se isplati platiti poštarina za 1 majicu,ako majica košta 15kn(da ne pričam da mi žica i poštarinu)? Bas to, uvijek gledam kupiti kod nekog makar 2 stvari zbog pt ili ajde ako mi bas samo jedna treba tipa djecje tenisice i sl. Potpisujem i za zicanje, ne da ne bi dala ali ako je artikl tipa 10tak kuna pa koliko da jos nadodam za popust za slanje, ne znam eto sto takvima odgovoriti...
2019 03 04
Pogledam sve, napravim lot... 😊
2019 03 04
također nastojim više artikala za jednu poštarinu dobiti, a ako je veći iznos draža mi je zamjena jer manje žalim ako pogriješim veličinu:) Uvijek gledam cijeli profil i nemam povjerenja u artikal koji je opisan kao diiivna naranđasta majca. Trudim se odazvati svakoj zamjeni ili pitam neke knjige ako mi veličina ne odgovara i sl...
2019 03 04
Ja isto spajam da uzmem više artikala i skoro uvijek se s curama uspijem dogovoriti da ako uzmem više stvari da uključe pt.
2019 03 04
Nađem artikl koji mi se sviđa ili mi treba i onda pogledam cijeli profil, ako nađem još nešto uzmem ako ne onda ostanem na jednom.
2019 03 04
Naravno,uvijek gledam da obje dobro prodjemo.
2019 03 04
Isto uvijek pogledam cijeli profil. Pogotovo ako dječje nešto nađem.
2019 03 04
Interesantno pitanje.... ;) Rijetko kupujem, ali kad kupujem uvijek pogledam da li mi se još što sviđa... Kao prodavač uvijek se začudm kako me večina uvijek pita za samo jednu stvar.
2019 03 04
Većina mojih kupaca kupila je samo jednu stvar i baš se ugodno razveseli kad si netko složi lot,uvijek zbog toga sam popust ili poštarinu. A ja volim kupiti više stvari odjednom, često odustanem od kupnje ako prodavač ima samo jednu stvar jer mi se suradnja tvog poštarine ne čini isplativa. Naravno ponekad i ja kupim jednu stvar,ali lotove jako volim, pogotovo za dječju robu.
2019 03 04
Ja isto pregledam cijeli profil no vecinom ipak ostanem na jednoj stvari pri kupnji. Cesto trazim obicno slanje pa ono..vise manje za pt 😊
2019 03 05
Iako ovdje svi pišu da kupuju po više stvari, ja sam rijetko kada (čitaj možda 2 puta) prodala lot ili više stvari jednoj osobi. Kod mene je obična poštarina ionako uvijek gratis. Osobno kada kupujem npr za djecu onda pogledam sve što se nudi kod iste osobe i uzmem još koju stvar zbog poštarine.
2019 03 05
Većinom ostanem na jednoj stvari🤗
2019 03 05
1 2