Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Puder - žuti ton

Bok cure 🙋 Imate li za preporucili puder koji ima zuti ton, bez apsolutno i jednog zrnca roze? :D Koliko znam Healthy mix su zuti puderi, ali nekako mi ne odgovaraju za masnu kozu. True match mi odgovaraju, ali nisam sigurna da li koristim dobru 'nijansu'. Uzimala sam true match s oznakom 'N'. Da li ima neka njihova varijanta koja je vise zuta? :)
2019 03 07
Koliko znam True match ima i W oznake (warm-topli-žuti podton) pa pogledaj. N bi bio neutralan, a C cold-hladni-rozi podton.
2019 03 07
loreal infallible 22 radiant beige, tu ja nijansu koristim i dosta je zuta. True match ti je vise za suhu i normalnu kozu jer hidratizira, a ako imas bas masno lice preporucujem ti taj infallible koji sam napisala, ako si svjetlija uzmi si nizu nijansu gdje pise beige ili vanila
2019 03 07
Gea1508 - W bi trebao biti zutiji od N? Infallible mi nazalost nije bio dovoljno zut :)) vidjela se razlika u licu i vratu kad sam ga stavila
2019 03 07
> kleo12: > Gea1508 - W bi trebao biti zutiji od N? > Infallible mi nazalost nije bio dovoljno zut :)) vidjela se razlika u licu i vratu kad sam ga stavila pa da li si tako zuta onda ?? 😂
2019 03 08
Bourjois opcenito ima dobre stvari za nas zute. Unatoc tome sto ne volim pudere u kamenu, kada mi po ljeti koza postane masna, koristim njihov u kamenu. Stvarno dobro prekriva i dosta dugo drzi. Da ne spominjem jednostavnost popravljanja. Samo ga se ubaci u torbu i po potrebi tjekom dana se popravi.
2019 03 08
> danijela227: > > kleo12: > > Gea1508 - W bi trebao biti zutiji od N? > > Infallible mi nazalost nije bio dovoljno zut :)) vidjela se razlika u licu i vratu kad sam ga stavila > pa da li si tako zuta onda ?? 😂 Ima nas još! Ja sam tamnije puti i tamno smeđe kose, preplanula i zimi haha. Meni Lush ima odlične žute pudere, međutim 130 kn za jako malu bočicu mi je previše, True Match mi je super, Bourjois isto, ostali katastrofa. Probaj onaj Air nešto od Bourjoisa, on bi trebao bit za masniju kožu.
2019 03 08
Meni Bourjois healthy mix i tekući i u prahu imaju bas prekrasnu zutu nijansu, a takoder sam primjetila maybeline fit me isto ima zuckastih nijansi, moja je 220 al ta nijansa je dosta tamna
2019 03 08
Mislim da bi ti fit me trebao odgovarati za masniju kozu, a opet nije previse mat :)
2019 03 08
Wet n wild photofocus :)
2019 03 09
manhatan fit me broj 30 i max factor natural beige
2019 03 11