Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Adidas tajice - trenirke pomoć.

Ovo je neka zezancija. Treba pomoci svakome kome je to zaista potrebno, ali smatram da original Adidas tajice nisu potreba jer nas bar 80 posto koji imamo primanja ne kupuje ni kopiju, a kamoli original.
2019 03 11
Ja i prodajem stvari ispod cijene ali niko ne kupuje
2019 03 11
> antonijica: > Ja i prodajem stvari ispod cijene ali niko ne kupuje Ovo ne kužim. Nisi se izjasnila želiš li bilo kakve tajice ili baš Adidas tajice? Sorry ali prvotni post zvuči strašno prepotentno. Ako si u teškoj financijskoj situaciji zadnja stvar koju možeš tražiti i zahtjevati su brendirani artikli, ne zbog nas, zbog sebe. Treba nekad stati na loptu i razlučiti što je primarno a što ne...
2019 03 11
Pa evo mojeg iskustva pošto sam se našla u skoro pa u identičnoj situaciji (možda još i goroj, ja sam nasljedila kredit) Brat u školi, a mama i ja na burzi. Doslovno sam plakala po cijele noći jer nisamo imali šta jesti (ne zbog sebe, već zbog moje obitelji) Radila sam na crno sve dok se nisam uspjela zaposliti. Moja susjeda (krojačica) je doslovno plakala kad je vidjela da dolazim iz mjeseca u mjesec sa starim iznošenim trpericama da ih uzi. Uzila ih je za 10 kn (jer ja nisam pristala sa bude besplatno) Evo draga moja ovo ti je moje skoro pa isto iskustvo od prije 12 godina. P.S ja nisam nikog molila ni za šnitu kruha, a kamoli ADIDAS tajice. Ja sam u neku ruku zahvalna što me život ošamario, jer sad drugačije gledam na svijet oko sebe. Posla uvijek ima... Želim ti svu sreću <3
2019 03 11
> ProudMary: > Pa evo mojeg iskustva pošto sam se našla u skoro pa u identičnoj situaciji (možda još i goroj, ja sam nasljedila kredit) > Brat u školi, a mama i ja na burzi. > Doslovno sam plakala po cijele noći jer nisamo imali šta jesti (ne zbog sebe, već zbog moje obitelji) > Radila sam na crno sve dok se nisam uspjela zaposliti. > Moja susjeda (krojačica) je doslovno plakala kad je vidjela da dolazim iz mjeseca u mjesec sa starim iznošenim trpericama da ih uzi. > Uzila ih je za 10 kn (jer ja nisam pristala sa bude besplatno) > Evo draga moja ovo ti je moje skoro pa isto iskustvo od prije 12 godina. > P.S ja nisam nikog molila ni za šnitu kruha, a kamoli ADIDAS tajice. > Ja sam u neku ruku zahvalna što me život ošamario, jer sad drugačije gledam na svijet oko sebe. > Posla uvijek ima... > Želim ti svu sreću <3 Pretužno, nadam se da se nikad više nećete naći u takvoj situaciji. 💞
2019 03 11
Hvala Lolly12 <3 Iznenadna smrt naših najmilijih je nešto najgore što nam se može dogodit zato u neku ruku razumijem "antonijicu" Samo je sad sve na nama samima hočemo li zasukat rukave ili čemo kukat. Stvarno mi je drago da sam svu tu negativnost usmjerila prema radu....mada mi je tata bio sve na svijetu o:)
2019 03 11
> ProudMary: > Hvala Lolly12 <3 > Iznenadna smrt naših najmilijih je nešto najgore što nam se može dogodit zato u neku ruku razumijem "antonijicu" > Samo je sad sve na nama samima hočemo li zasukat rukave ili čemo kukat. > Stvarno mi je drago da sam svu tu negativnost usmjerila prema radu....mada mi je tata bio sve na svijetu o:) Slažem ste, sve ste rekli. 😊
2019 03 11
Ako si bas u tako losoj situaciji ja ti mogu pokloniti. Samo imam broj L. Vise komada. Neke adidasw neke nike. Mozes mi se javit ako zelis. Samo jedino sto me ovdje u postu "zasmetalo" je to steta..itd. to mi zvuci bas ono .. Svie mi imamo neke stvari koje nam se svidaju ali si ih ne mozemo priustiti. Zao mi je radi tvoje situacije .
2019 03 12
Dobro je reka jedna cura nit vara niti krade. Ne morate napadati odma. Kao da ne znate kakvo je drustvo danas ako nemate neku marku. Mozda bas tih obicnih tajica ima i bas zbog takvih joj se rugaju. Znam za mnogo takvih slucajeva. A vi sto vicete da treba raditi i to je upitno zasto mozda ne moze. Svaka medalja ima dvije strane i nikad ali NIKAD ne osudjujte na prvu.
2019 03 13
> _ModernGirl_: > Dobro je reka jedna cura nit vara niti krade. Ne morate napadati odma. Kao da ne znate kakvo je drustvo danas ako nemate neku marku. Mozda bas tih obicnih tajica ima i bas zbog takvih joj se rugaju. Znam za mnogo takvih slucajeva. A vi sto vicete da treba raditi i to je upitno zasto mozda ne moze. Svaka medalja ima dvije strane i nikad ali NIKAD ne osudjujte na prvu. "Mozda bas tih obicnih tajica ima i bas zbog takvih joj se rugaju" - I to znači da se obavezno treba nabaviti nešto markirano da bi se zadovoljili apetiti drugih ljudi? Sorry ali ovakvo mi razmišljanje nikad neće biti jasno. Ljudi će se uvijek rugati radi raznoraznih razloga, a najgore što sebi u životu možeš napraviti je postaviti sebe u položaj da ispunjavaš kriterije drugih ljudi. Što će sutra kad joj se budu rugali zbog tenisica, brzo brzo tražiti MK, Guess itd? Postoji vrijeme u životu kad si možeš svašta priuštiti i kad si ne možeš baš puno toga priuštiti, ali te to ne treba baciti u bed.
2019 03 13
> ValkyrieBlue: > > _ModernGirl_: > > Dobro je reka jedna cura nit vara niti krade. Ne morate napadati odma. Kao da ne znate kakvo je drustvo danas ako nemate neku marku. Mozda bas tih obicnih tajica ima i bas zbog takvih joj se rugaju. Znam za mnogo takvih slucajeva. A vi sto vicete da treba raditi i to je upitno zasto mozda ne moze. Svaka medalja ima dvije strane i nikad ali NIKAD ne osudjujte na prvu. > "Mozda bas tih obicnih tajica ima i bas zbog takvih joj se rugaju" - I to znači da se obavezno treba nabaviti nešto markirano da bi se zadovoljili apetiti drugih ljudi? Sorry ali ovakvo mi razmišljanje nikad neće biti jasno. Ljudi će se uvijek rugati radi raznoraznih razloga, a najgore što sebi u životu možeš napraviti je postaviti sebe u položaj da ispunjavaš kriterije drugih ljudi. Što će sutra kad joj se budu rugali zbog tenisica, brzo brzo tražiti MK, Guess itd? > Postoji vrijeme u životu kad si možeš svašta priuštiti i kad si ne možeš baš puno toga priuštiti, ali te to ne treba baciti u bed. Slažem se.
2019 03 13
I dalje to nije povod za ovakve napade i amen.
2019 03 14
> _ModernGirl_: > I dalje to nije povod za ovakve napade i amen. Tako je. Najlakše je napadati i osuđivati. Ponavljam: Cura je iskreno napisala svoju želju. Ne krade i ne vara. Prodike joj ne trebaju. Tko hoće pomoći, pomoći će. Tko neće, ne mora. I to je ok. Ali nije ok curi držati prodike. S kojim pravom? Po čemu je bilo koja od nas bolja od nje? Izgubila je oca, živi od socijale... da, baš joj je život super. Možda bi ju te tajice barem malo usrećile. Da zaboravi jad u kojem živi. Posao? Nije lako ni u Zagrebu naći posao, a kamo li negdje na selu, u Slavoniji, Lici...
2019 03 14
1 2