Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na poruke - prodavačice

😂😂😂😂
2019 03 20
A sta je s onima kojima posaljes sve mjere i 10+ slika pa opet ne odgovore... nema pravila. Ima nas ovdje puno...
2019 03 20
Točno o tome pričam, znam da ne mogu nikoga natjerati da mi proda nešto jednako kako nikoga ne mogu natjerati da kupi nešto od mene, ali neka osnovna kultura bi trebala postojati. Inače, ako se korisnica uredno prijavljuje i ne odgovara mi na poruku obično pošaljem još jednu - i samo jednu, gdje pitam da li je artikl slobodan. Tko zna, možda joj se prijašnja poruka zametnula jer ima puno upita, možda ju je otvorila, pročitala i mislila odgovoriti kasnije ali je zaboravila. Svakom se može desiti i znam da ne visimo svi 0-24 na krpicama, ali neka osnovna kultura bi trebala postojati, makar bilo "u gužvi sam/na moru sam/ za dva tjedna vam se javim" fino je znati na čemu si.
2019 03 20
Sve stoji, ali kao što su neki nekulturni u "stvarnom" životu pa uđu u trgovinu - ne pozdrave, izađu iz nje - isto, rezerviraju nešto pa se nikad više ne jave.. tako je i na krpama. S time da si ljudi vjerojatno i više dozvoljavaju ovdje jer ih nitko ne zna. Isto vrijedi i za prodavače. Ne možeš ih preodgajati, osim ako ti baš stanu na žulj, onda im treba reći što ih ide. A nekako mi neodgovaranje na upit ne spada pod to.
2019 03 20
je, to nervira...a nije rijetkost, već je poprilično česta pojava. Meni se dogodilo i obrnuto, korisnica me danima gnjavila zbog zamjene, roba joj je u pet-šest gradova, pa je skuplja ka stado. Pričekaš desetak dana da okupi blago, ali onda od 5 artikala, fale 2, pa šiba nove fotke koje bi po sličnosti mogle odgovarat, ali tad se ukaže rupa na košulji koju ona ne vidi nego je ti uočiš na fotografiji..zahvališ i kažeš da odustaješ...e, ali onda te krene udobrovoljit, nešto bi kupila, oću li joj snizit, ...više ne odgovaram, nemam živaca...Na forumu, kroz razne teme, vidim mnogo korisnica sa preko stotinjak pozitivnih komentara, pa se čudim jer neke doživljavam kao namćore koje bi se stalno svađale, ali one to zovu karakterom i pameću....zar forum ne bi trebao biti pomoć i/ili razbibriga?
2019 03 20
Naravno da bi, i sve je stvar u gledištu. Ako nešto izneseš javno, onda ne možeš očekivati da će se svi složiti s tobom, nego budeš spreman na sve moguće odgovore. Nismo tu da se milujemo riječima, već da budemo korektni, spremni pomoći, ali i ukazati na eventualne propuste.
2019 03 20
Bit će sam ja glupa, ali nikako ne shvaćam da netko stavi artikl u prodaju, a onda ga ne želi prodati.Mislim, jasno mi je ono privlačenje pažnje na nešto šta je IN, ali svejedno 😅
2019 03 20
> vedranapv: > Bit će sam ja glupa, ali nikako ne shvaćam da netko stavi artikl u prodaju, a onda ga ne želi prodati.Mislim, jasno mi je ono privlačenje pažnje na nešto šta je IN, ali svejedno 😅 Slazem se. Nista mi ne znaci velik broj pregleda ili da mi 20 krpicarki stavi nesto u omiljene artikle, ako ce meni ta stvar i dalje stajati mjesecima u ormaru. Ne vidim smisao postavljanja nekog artikla na ovu stranicu ako nije iskljucivo u svrhu prodaje ili eventualno zamjene.
2019 03 20
> sanja85: > Naravno da bi, i sve je stvar u gledištu. > Ako nešto izneseš javno, onda ne možeš očekivati da će se svi složiti s tobom, nego budeš spreman na sve moguće odgovore. > Nismo tu da se milujemo riječima, već da budemo korektni, spremni pomoći, ali i ukazati na eventualne propuste. Upravo tako. Potpisujem.
2019 03 20
Slažem se s gitadevi - nitko nije dužan odgovoriti. Ne mislim ni da takvo ponašanje ukazuje na išta o toj korisnici. U pitanju je krpica i niste ničime oštećene. Čemu onda pridavati svemu tome toliko pažnje? I to sve pišem s puno iskustva s time da mi korisnice nisu odgovorile. Neke su se javile nakon nekoliko mjeseci i ipak je sve prošlo u najnormalnijem redu. Mislim da bilotko tko daje lekciju drugoj osobi o kulturi puno više ne poštuje granice druge osobe nego osoba koja je po procjeni prve osobe "nekulturna". Nitko vam nije ništa dužan. Pa ni pozdraviti vas ili odgovoriti vam na poruku. I nije zbog toga čudovište.
2019 03 20
Ja sam znala dobiti odgovor na upit i nakon 2-3 mjeseca.. nisam se nešto živcirala posebno oko toga. Istu ili sličnu stvar sam kupila u međuvremenu ..ako mi NETKO ne želi odgovorit, ne mora .. boli me ćufta.. ima tko hoće i to je to!
2019 03 20
> Ninica: > Također ista stvar i kod mene. Uz to, sve je više onih koji ispituju mjere, dodatne slike, a zatim ni a ni b. > Kao sto ne razumijem da netko ne odgovori na upit o artiklu, tako ne razumijem ni one kojima je tesko napisati hvala, ipak mi nece odgovarati. Slazem se isti problem imam
2019 03 20
> InesLagancic: > Ja sam upravo jednoj takvoj ostavila neutralnu povratnu, iako sam htjela negativnu ali negativne se ne smiju dati za tu situaciju. > Javim joj se u 12. mj, - ništa, prijavljivala se uredno. Javim se opet u 2. mj - ništa, prijavljivala se uredno. Javim se prije 2 tjedna i konačno odgovori i ja zatražim podatke za uplatu i ništa opet, muk, tišina, a prijavljivala se uredno. Znači cijeli dan se logira ali ne odgovara. A ima dosta pozitivnih ocjena. > Reci neću ti prodati, marš, bar bih onda znala na čemu sam.. Nije vam odgovorila na poruke i ostavili ste joj neutralnu.?? Svašta.
2019 03 21
Moguće da me sve to šokira jer duugo nisam bila aktivna na krpicama, imam filing da prije nije bilo baš tako, valjda jer je zajednica bila manja ili sam samo imala sreće :) :')
2019 03 21
Meni je puno gore kad nakon pitanja: ''Želite li podatke za uplatu'?'' dobijem ignore.
2019 03 21