Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoć oko tražilice, poludit ću

pozdrav svima! imam problem s tražilicom...naime tražim npr. bež sako, ukucam to u tražilicu i izbaci mi ih milijun...napomena: prvi od tih je sako broj 38, s riječi"sako" u tagovima, u kategoriji "odjeća", znači sve ok...odem na filtar i stavim broj 38 i izbaci mi jedne jedine čizme, znači nijedan sako broj 38, unatoč tome što je isti uredno označen... spala sam na to da uopće ne foltriram nego što god da tražim pregledavam stranice bez kraja i konca pa eto ako ima tko neki savjet za pretraživanje, unaprijed hvala :)
2019 03 26
Upisi "sako 38" pa pregledavaj. Izbacit ce razne boje ali ce biti manje cizmi, probably 😅
2019 03 26
Da svi tagiraju artikle kako treba nebi bilo problema Kad vidim kojekakve tagove kosa mi se dize na glavi Tu je prava lutrija naci sta trebas
2019 03 26
Trazila sam ono neki dan Zarinu košulju i vidim ja milijun haljina samo ne Zara, lazni tagovi😑😑😑
2019 03 26
Tražilica neke oglase uopće ne izbacuje,neki profili su na crnoj listi :) Ako je normalan opis,ne prepozna,ali lažne tagove odmah .
2019 03 26
Ja sam odustala od traženja stvari putem tražilice, u principu kupujem samo ono na što naletim slučajno. Nemoguća misija je pronaći nešto što tražiš a da ne izgubiš sat vremena guranja kroz lažne tagove. Kad baš nešto tražim, lakše mi je otići na fejs i grupu za traženje gdje mi cure ponude. Ne znam zašto sve više korisnica koristi krive tagove, jer mi je to kontraproduktivno. Čak i da nađem nešto što mi se sviđa, neću uzeti iz principa.
2019 03 26
E bas to! Jos kad vidim da prodaje mobitel ili jos bolje, neke lampe i kuhace, a stavi zara, mango, asos, šanel i ostale kur*eve palceve pozlije mi.
2019 03 26
Ja sam primjetila da tražilica izbacuje artikle s riječima koje su u opisu. Dakle npr. mogu prodavati crvenu majicu i u tagg napisati: ''crvena,uska'', a u opis staviti,karikiram, sportska majica, i ako u tražilicu upišem sportska, izbaciti će mi ju! :D Možda nije dobro da sam ovo napisala, sad će svi početi pisati duge opise sa koje kakvim epitetima ali to sam baš primjetila, ne znam je li otkriće, ali eto ... :')
2019 03 26
> trouhgmyeyes: > Ja sam primjetila da tražilica izbacuje artikle s riječima koje su u opisu. > Dakle npr. mogu prodavati crvenu majicu i u tagg napisati: ''crvena,uska'', a u opis staviti,karikiram, sportska majica, i ako u tražilicu upišem sportska, izbaciti će mi ju! :D Možda nije dobro da sam ovo napisala, sad će svi početi pisati duge opise sa koje kakvim epitetima ali to sam baš primjetila, ne znam je li otkriće, ali eto ... :') Ima već i takvih odavno. Ima jedna kojoj opis artikla možeš skrolati debelo dolje i onda su tagovi nabacani svi mogući lažni. Zakamuflirala ih je tom bjelinom, na prvom mjestu legitiman opis, a onda kukulele zaramangoasosmassimoduttumaxmaradiorchanel
2019 03 26
> Tamara5485: > > trouhgmyeyes: > > Ja sam primjetila da tražilica izbacuje artikle s riječima koje su u opisu. > > Dakle npr. mogu prodavati crvenu majicu i u tagg napisati: ''crvena,uska'', a u opis staviti,karikiram, sportska majica, i ako u tražilicu upišem sportska, izbaciti će mi ju! :D Možda nije dobro da sam ovo napisala, sad će svi početi pisati duge opise sa koje kakvim epitetima ali to sam baš primjetila, ne znam je li otkriće, ali eto ... :') > Ima već i takvih odavno. Ima jedna kojoj opis artikla možeš skrolati debelo dolje i onda su tagovi nabacani svi mogući lažni. Zakamuflirala ih je tom bjelinom, na prvom mjestu legitiman opis, a onda kukulele zaramangoasosmassimoduttumaxmaradiorchanel Dobro me nasmijalo ovo 😂😂😂😂
2019 03 26
Ja kad tako po bojama tražim, odem u Google, upišem npr sako 38 mojekrpice.hr I onda kad nađe, stisnem onaj gumb slike, pa mi još i nudi pretrage po boji, stisnem gumb boje koju želim.. I to je to, 😊, probajte tako, ako vam nije bitan brand.
2019 03 26
Probajte razne varijante iste riječi, jer ljudi nekad napišu bež, nekad beige, nekad krem, boja kave... Isto tako je slinček negdje babarin drugdje bavarin, partikla. Remen je pojas ili kaiš, kajiš. Ja ništa ne tražim po filteru, nego baš u tražilici.
2019 03 26
ne radi se samo o krivom tagiranju...stranica je programirana tako da i ono što ste naveli u opisu ulazi u tag- npr. imam jednu bundu koju sam pravilno tagirala i u opisu sam napisala da bih ju rado zamijenila za Diesel torbu. Kad pregledavam Diesel torbe dobijem lijepo i svoju bundu. To sam primijetila i kod drugih oglasa, našla bih artikl gdje mu nije mjesto, pregledala tagove, s njima sve u redu...otud još veća zbrka kad nešto tražite...
2019 03 26
> sanjaurban: > ne radi se samo o krivom tagiranju...stranica je programirana tako da i ono što ste naveli u opisu ulazi u tag- npr. imam jednu bundu koju sam pravilno tagirala i u opisu sam napisala da bih ju rado zamijenila za Diesel torbu. Kad pregledavam Diesel torbe dobijem lijepo i svoju bundu. To sam primijetila i kod drugih oglasa, našla bih artikl gdje mu nije mjesto, pregledala tagove, s njima sve u redu...otud još veća zbrka kad nešto tražite... Potpisujem :/
2019 03 26
Hvala svima na savjetima...probat ću ovim traženjem preko googla
2019 03 29