Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta pomoć

Pozdrav cure Zna li koja da li je poštar dužan uručiti tiskanicu? Nikad ne donese i svaki pit napiše na papir - tiskanica se ne nosi na vrata. Ali zasto inda napise na isti taj papir od poste da je paket pokusao uruciti npr 3.3.2019.? I svaki put moram u postu po paket
2019 04 04
Postoje određene i bitne stvari za koje je obavezna dostava a isto tako vecinu paketa i posiljaka postar nije duzan nosit sa sobom bez problema moze ostaviti samo obavijest i otici,bez da zvoni kolega mi je postar pa sam ga bas pitala za to
2019 04 04
Shvacam da, samo mi nije jasno koja je onda svrha toga da laže da nisam kod kuće?
2019 04 04
On mora napisat datum kad je bio tamo,ostavi obavijest za tu posiljku nisam ni ja ljubitelj odlazaka po posiljke jer mi je posta strava po brzini rada a sanducici u zgradama su uski,pa nista vece ni deblje od posiljaka ni ne stane unutra
2019 04 04
Da, ja sam imala često slučaj..ljudi se bune da su kod kuće, on ostavi papirić da dođu po pošiljku u poštu...neznam kako to riješiti..
2019 04 04
Kod mene uglavnom ostavi obavijest kad paket putuje prema meni da ga mogu podici od sutra u postanskom uredu. Sve manje posiljkice koje su zamotane u vrecice ili koverte mi obavezno donese na vrata.
2019 04 04
Kod nas nikada ne zvone za pošiljke, pogotovo veće pakete, samo ostave papirić, račune i ono što stane uredovno ostave u sandučić. I bolje je da barem ostave obavijest, nekada nisu ni to ostavljali pa smo imali problema, sve dok se kolektivno cijela ulica nije žalila.
2019 04 04
Da, pa bas grozno Meni ni male ne nosi Maske za mobitel i slicno..bar pozvoni i reci, najgore je to laganje da nismo bili kuci, a uvijek hw netko doma Jos i prijeti da mu slucajno ne zovemo sefa jer on nike duzan nama nista nositi Mislim se, tko je tu lud?
2019 04 04
Ja se boksam sa poštom oko toga vec godinu dana. Pomirila sam se s tim da mi uopće vise ne zvone nego ostavljaju papiriće, mislim si ‘pa ajde ne mogu ni oni nositi svima paketice, sve 5.’ Ipak, počeli su me sve vise nervirati svojom neodgovornošću kada su na papiriće krenuli pisati krive datume. Primjer: 12.3. mi ostavi papirić gdje pise da mi je paketić pokusao uručiti 8.3. (svaki dan pregledavamo poštanski sandučić tako da smo 100% sigurni). Zalila sam se mailom vec krajem godine ali 0 bodova. Prije nekih mjesec dana sam se opet zalila jer se to opetovano događalo i napokon sam dobila uzvratni mail da ce oni provjeriti u čemu je rijec. Svoj broj mobitela nisam napisala pa su oni nazvali moju mamu na mobitel (? jos nismo razriješili to od kud njima njezin broj?) i ona ih je proslijedila meni. Dobila sam ispriku od jedne žene i potvrdu da su ustanovljene nepravilnosti te da ce uvesti strogu kontrolu na moje posiljke. Sljedeci put kada mi je stigao paketić poštar je zvonio i osobno mi ga uručio. Teta na šalteru u posti me je savjetovala da saljem 100 mailova za redom ako treba jer ce jedino tako doživjeti bilo kakav prigovor.
2019 04 04
Uzasni su! Tako i meni stavi krivi datum! Ne znam sto im to znaci!mozda je ovo glupo pitanje, ali tko odredi da je paket za tiskanicu? Nije mi to bas jasnoako narucim paket na vrata, on svaki pit napise na papir da se tiskanice ne nose na vrata Zbilja ne razumijem taj pojam tiskanice
2019 04 04
Ja uredno platim postarinu krpicarki 18 kN Da bi mi paket dovezao poštar i naplatio 5 kN poštarine i to već drugi put ovaj tjedan
2019 04 04
Za neka mjesta uopće ne postoji mogućnost dostave na vrata,ali ako šaljete tako bezsramno će naplatii uslugu.I ne će ni trepnuti kad želite da provjere postoji li uopće ta mogućnost dostave,veli ne postoji!!!!!Pa kako onda naplaćuju.Naš poštar je super,al pošta očajna.
2019 04 04
Ja sumljam na poštara da gura nos u moje pakete, zadnji put mi je isporučio u koverti koja je vidljivo namjerno poparana na uglovima (da bi proviro šta mi je to unutra) a isti dan mi je uručio za podizanje večeg paketa koji on ne nosi no kad sam došla na poštu taj paket je karon odljepljen (potrebna je sila nije se sliučajno odljepio )isto da bi provirio šta imam unutra. Sigurna sam da je to poštar koji njuška. Taj poštar je lokalni seljak I veliko njuškalo u selu doslovno kad prolazi struže nosom po dvorišu.. Problem sa paketima imam od prošle godine da ih podižem na pošti I da su odljepljeni..jer tamo di ih skladište taj poštar ima pauzu il nesto slično pa sam sigurna da čačka.. To mi je odvratno
2019 04 05
> Countess1: > Ja sumljam na poštara da gura nos u moje pakete, zadnji put mi je isporučio u koverti koja je vidljivo namjerno poparana na uglovima (da bi proviro šta mi je to unutra) a isti dan mi je uručio za podizanje večeg paketa koji on ne nosi no kad sam došla na poštu taj paket je karon odljepljen (potrebna je sila nije se sliučajno odljepio )isto da bi provirio šta imam unutra. > Sigurna sam da je to poštar koji njuška. > Taj poštar je lokalni seljak I veliko njuškalo u selu doslovno kad prolazi struže nosom po dvorišu.. > Problem sa paketima imam od prošle godine da ih podižem na pošti I da su odljepljeni..jer tamo di ih skladište taj poštar ima pauzu il nesto slično pa sam sigurna da čačka.. > To mi je odvratno Slobodno se žalite na poštara! A za dvorište nabavite psa :')
2019 04 05