Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Broj racuna i moba koliko “lako “dajete kupilicama

Uvijek prvo pitam da li žele uplatiti na račun, a da puno puta ne uplate ...da i ne pričam... :(
2019 04 10
> RocknRoll: > > Sta radite s onima koji samo pošalju zelim i forku bez ilakvog pitanja teksta i na svom profilu nemaji nikakve ni pozitivne ni negativne niti ista objavljeno? > Pitam jesu li zainteresirani za kupnju i žele li da im pošaljem broj računa. > Nekad se čak i znala razviti neka suradnja. Doduše rijetko. Obično je to prva i zadnja poruka ,:) Isto :D neke to "želim" samo tako, bezveze klikaju, a bez ikakve namjere za kupnju ,:)
2019 04 10
> Jessy2009: > Dajete li negativnu za uzimanje podataka i onda ignoriranje? To je protiv pravila stranice. Za to se može jedino ostaviti neutralna ocjena kao upozorenje drugima...
2019 04 10
Da ,već se pričalo o tome,i to više puta.Za uzimanje podataka bezveze ide neutralna,a ne negativna.
2019 04 10
Dajem broj moba isključivo za primopredaje jer ako se sa nekim nalazim u gradu pa neću visit po krpicama i dogovarat se. Drugima ne dajem broj moba jer im ne treba. Račun ne dajem jedino onima bez povratnih i bez artikala, s takvima ni ne surađujem. Takve ništ ni ne kupe već su samo u prolazu, k'o nedavno ona Svetlana šta je bila, poklikće 10 artikala želim to i nestane bez traga :') :') :')
2019 04 11
> supergirlR31: > Račun ne dajem jedino onima bez povratnih i bez artikala, s takvima ni ne surađujem. Takve ništ ni ne kupe već su samo u prolazu, k'o nedavno ona Svetlana šta je bila, poklikće 10 artikala želim to i nestane bez traga :') :') :') Ma kojih 10, na kraju je imala preko 60 povratnih zbog uzimanja podataka. Rekorderka ,:)
2019 04 11
Hoću reći da je meni poklikala 10 - želim to - i nestala :') Ali to da mislim da je bilo i preko 60. :') :') ni bu ni me od nje :')
2019 04 11
1 2