Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NIKE TRENERKA - TRAZIM

Molim bez nabijanja cijene ali nigdje u ni jednom dućanu ne nalazim Nike trenerka ili tajice samo donji dio,izgleda da su povukli pa eto trazim ako neko ima za zamjenu ili za prodat 4 xl Veličina 50 problem mi je naći neka mi se javi u inbox tko ima? Hvala i do slušanja.Molim ne nudite mi gornji dio jer to imam molim samo crnu,crvenkastu,sivu takve boje...ali ako tko ima 2 xl gornju neka ponudi.Veselim se suradnji ... Molim prevarante da me zaobiđu u širokom luku jer ne budu dobro prošli nije da se prijetim al ima svega
2019 04 12
> antonijica: > Molim bez nabijanja cijene ali nigdje u ni jednom dućanu ne nalazim Nike trenerka ili tajice samo donji dio,izgleda da su povukli pa eto trazim ako neko ima za zamjenu ili za prodat 4 xl Veličina 50 problem mi je naći neka mi se javi u inbox tko ima? Hvala i do slušanja.Molim ne nudite mi gornji dio jer to imam molim samo crnu,crvenkastu,sivu takve boje...ali ako tko ima 2 xl gornju neka ponudi.Veselim se suradnji ... > Molim prevarante da me zaobiđu u širokom luku jer ne budu dobro prošli nije da se prijetim al ima svega Imate u sport visionu
2019 04 13