Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slike dupeta tagira svugdje

> nefertiti111: > > Tanči14: > > I ono što je zapakirano je prošlo kroz tko zna koliko, ruku. > > Budući da se neka roba uključujući kupaće kostime, ne nože prati na visokoj temperaturi, ja u zadnje ispiranje dodam sredstvo za dezinfekciju rublja i mirno spavam. > Za ruke mi je lako. Za onu stvar mi nije svejedno. A na kupacem se vidi je li probavan ili nije. Normalno da je svaki vjerojatno rucno ubacen u pakiranje, a kad je isprobavan to se vidi na onoj zastiti, a i kupaci poprimi odreden oblik. U svakom slucaju vidi se kad je nesto bilo probavano. Za onu stvar mi nije svejedno :) hahaha, da, ne volin ni kapu isprobat ako mi dućan nije po guštu, a kamoli...
2019 04 16
Ali i dalje ne vidim točno problem. Kupim ga, donesem doma, poskidam zaštitu i operem ga. Normalno mi je da će cuee probati prije nego što kupe, kao što i ja probam. Ali zato je tamo higijenska zaštita. Mislim, ne znam, patim na higijenu, ali ne baš toliko. I ono što sam ja probala netko mora kupiti, tako da smo na istom.
2019 04 20
Pa najprije, ja nema sanse da bi probala donji ves ili donji dio kupaceg, a da ispod nije moje donje rublje. Ako se ne varam, na vecini kabina za isprobavanje u trgovinama se takoder trazi isto. Ali opet, nisu svi takvi i iz tog razloga preferiram traziti novi, zapakirani kupaci. Jbg, nije mi normalno nositi donji ves, ili donji dio kupaceg, ista stvar, koji je netko probavao na svojoj onoj stvari. To mi je u rangu kupovanja rabljenog donjeg rublja.
2019 04 21
1 2