Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Koliko spustiti cijenu krpica??!

Pozz cure, relativno sam nova ovdje i zanima me što je vama realno spuštena cijena? Smatrate li da nešto što nije kupljeno u dućanu treba sniziti 50 %...ili neki drugi postotak jer meni recimo nije normalno prodavati nešto po cijeni iz dućana, makar nenošeno i s etiketom,a susretala sam se ovdje s time ne jednom..?!
2013 09 22
Slazem se, ja snizim cijene i do 70%, a ovdje ima svasta, od vrtoglavo skupe robe od kineza do pristojne odjece po niskoj cijeni!
2013 09 22
evo moj primjer: suknja koju sam platila 200 kn i nosila 2-3 puta prodajem za 40kn, bitno mi je samo osloboditi ormar. [:smijesi]
2013 09 22
ja sam uvijek za dogovor, ako vam je nešto preskupo slobodno pitajte i dogovorit ćemo se [:zaljubljen]
2013 09 22
mislim da ima previsokih cijena pogotovo čizama ako su nošene cijelu zimu ili torbe koje imaju oštećenja opet daju cijenu nerealnu [:tuzan]
2013 09 22
Da nema kineza, imali bi još uvijek kvalitetniju talijansku robu kakvu smo nosili prije nego su kinezi proveli tihu okupaciju i "osvojili svijet" [:jezik] Svjetska proizvodnja (pa i poznati brandovi) se seli u Kinu radi jeftinije radne snage odnosno troškova proizvodnje. Međutim, i to se brzo mijenja tako da možete primjetiti da su se "probahatili" i imaju sve skuplje proizvode sve lošije kvalitete.Shvalili su da ostatak svijeta drže za m...., što će ubrzo vjerovatno i iskoristiti...već sad se zna o obraćanju Europe kinezima za financijsku pomoć [:ljut] Njihova borba za opstanak dala im je "pamet", jer da je drugačije bi gladovali. Među ostalim vezano na temu, potpisujem da svatko može staviti cijenu koju želi a ovdje je hvala Bogu takav izbor da ova tema uopće nije trebala
2013 09 22
Ja snizim cijenu da si cure mogu to priuštiti....a u slučaju da je neka cijena još previsoka naravno da snizim. Ali sa curama s kojima sam već poslovala dajem i na rate [:zaljubljen] , ili da plate kada i koliko budu mogle platiti. Ove skuplje stvarčice na krpicama na žalost možemo u dućanima kupiti novo i to na kartic a rate [:hihot] ...
2013 09 22
Jojj a kada smo kod Kineza, jako sam skeptična prema tome jer jednostavno se bjim kupit od nekoga nešto pa kada mi stigne kada otvorim paket ubije me miris kineskog dućana..... i tako mi nebi palo na pamet nešto tako kupiti pa preprodavati..... pa čak ni prek ebaya... [:tuzan] možda ćete me sada popljuvati ali [:tuzan]
2013 09 22
I sorić da se nadovežem na kineze, mislila sam na baš njihove dućane ovdje [:hihot] [:sramezljiv] [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 22
Neke bi da mogu za 2kn i jos te pitaju jel me možeš pričekat,jednom ću se javiti!! [:ljut]
2013 09 22
ja svoje kad snizim, onda snizim 10-20 kn, jer mi je i inace niska cijena..ne niska,ali normalna :)
2013 09 22
ma ja snizim ako naslutim poštenog i iskrenog kupca...al brate ima cura...meni artikl 100 kn, ona pošalje poruku ni bog ni pozdrav može za 50 kn? onda mi se gadii odgovorit pa ni ne odgovorim na to
2013 09 22
Pozdrav [:smijesi] Znam samo koliko god da staviš nisku cijenu,neke osobe traže još niže [:hihot] Naravno..ako je nešto nošeno,makar i jedanput-treba biti puno jeftinije već koliko je plačeno..Najgore mi je kad neko napiše " Plaćeno 300kn" ili " Novo-samo dva puta obučeno" [:hihot] Smatram čim ga opereš ili jedan put obučeš to više nije Novo,već očuvano,kao novo.
2013 09 22
Ja mislim da stavljam realne cijene,gledam koliko sam to ja platila,koliko je nošeno,ima li oštećenja/nedostataka i sl..Ako je netko baš ozbiljno zainteresiran,a cijena mu je previsoka,onda se dogovorimo da poštarina bude uključena ili ju podijelimo:) I da,definitivno se slažem s Nefretiti,čim je izašlo iz trgovine više nije novo,i nema smisla prodavati 10kn jeftinije nego u trgovini.No na nama je da biramo što ćemo kupiti:)
2013 09 22
Moje cijene su isto realne, barem tako mislim. Isto kao i GreenQueen dok stavljam artikl razmislim koliko bih ja dala za tu stvar da ju recimo upravo kupujem.
2013 09 22
1 2