Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Parfemič originalni guerlain pomoć

> nefertiti111: > > teehee: > > Gea, to još uvijek nije 1600kn nego dvostruko manje :) > U mililitrazi od 7.50 ml. Ne triba bit matematicar za izracunat koliko kosta npr. 30 ml ili vise. > Sta ne znaci da je to kod prodavacice original, samo komentiram cijenu proizvoda. Ne triba biti matematičar, kao što niti ne treba biti oftalmolog da vidiš kako bočica na fotki prodavačice sigurno nema zapreminu 30ml niti je ikad imala. Osim aku ju ne drži Regočeva žena ili netko drugi s ogromnim palcem.
2019 04 28
> gea1508: > Znači, to bi bio rijedak primjerak kojem cijena stvarno je visoka i mogla bi dobiti poprilično veliku svotu Možda sam skeptik, ali dala bih desnu ruku u vatru da to ekstrakta vidjelo nije. U najbolju ruku je original na pola potrošen, u najgoru je na pola potrošeni fejk.
2019 04 28
Ovo kaj uvodnicarka prodaje nije extrait. To su ostaci davno otvorenog, usmrdjenog edt-a u najmanjoj ml. U najboljem slucaju.
2019 04 28
> teehee: > Gea, to još uvijek nije 1600kn nego dvostruko manje :) Znam, znam, stavila sam samo da se vidi da mu je cijena stvarno visoka i da teoretski bi 30-35ml moglo koštati 1600 kn :) Edp ima tamno ljubičastu, metalik, gotovo neprozirnu bočicu tak da edp sigurno nije. Da se razmijemo, kod ove prodavačice mi je sve upitno i ne vjerujem joj, ali teoretski mogla bi imati nešto vrijedno :)
2019 04 28
> teehee: > > nefertiti111: > > > teehee: > > > Gea, to još uvijek nije 1600kn nego dvostruko manje :) > > U mililitrazi od 7.50 ml. Ne triba bit matematicar za izracunat koliko kosta npr. 30 ml ili vise. > > Sta ne znaci da je to kod prodavacice original, samo komentiram cijenu proizvoda. > Ne triba biti matematičar, kao što niti ne treba biti oftalmolog da vidiš kako bočica na fotki prodavačice sigurno nema zapreminu 30ml niti je ikad imala. Osim aku ju ne drži Regočeva žena ili netko drugi s ogromnim palcem. Bocica najvjerojatnije ima zapremninu od 30 ml, a to koliko je unutra ostalo je nesto drugo. Iako je u prvom postu navela da je negdi oko 16 ml. Gledajte to i da je bocica malo sira. Bocice od 30 ml su dosta male ako gledate cisto prozirnu bocicu koja je maksimalno iskoristena, znaci bez ikakvih ukrasnih(i praznih) dijelova bocice, kako to inace zna bit na parfemima. Imala sam Ysl Opium od 30 ml i bocica mi se razbila, ostala sam iznenadena koliko je zapravo prazno, znaci sluzi samo kao ukras. Opet ponavljam, u porijeklo i autenticnost parfema ne ulazim.
2019 04 28
Parfem od gospodične( s tzv. draguljom) je gadno oksidirao tj promjenio boju😪 vjerojatno je bio jako izložen svijetlu i toplini.... Dalje ne znam šta bih rekla...🤣 Osim da onda Guerlain s mog profila svakako vrijedi više od tog dragulja😅😅😅
2019 04 28
> Frani127: > Parfem od gospodične( s tzv. draguljom) je gadno oksidirao tj promjenio boju😪 vjerojatno je bio jako izložen svijetlu i toplini.... > Dalje ne znam šta bih rekla...🤣 > Osim da onda Guerlain s mog profila svakako vrijedi više od tog dragulja😅😅😅 Eto, gledamo istu stvar, tekucinu.
2019 04 28
> cipelitza: > > Frani127: > > Parfem od gospodične( s tzv. draguljom) je gadno oksidirao tj promjenio boju😪 vjerojatno je bio jako izložen svijetlu i toplini.... > > Dalje ne znam šta bih rekla...🤣 > > Osim da onda Guerlain s mog profila svakako vrijedi više od tog dragulja😅😅😅 > Eto, gledamo istu stvar, tekucinu. Tako je🥰🥰🥰🥰
2019 04 28
Kako to da je još uvijek bez negativne? Gotovo za Miškovu emisiju "Na rubu znanosti"...
2019 04 28
Kako onaj tko ima hrpu (originalnih) parfema za prodaju i očito živi od toga nakraju završi žicajući kozmetiku i robu na poklon?
2019 04 29
> supergirlR31: > Kako onaj tko ima hrpu (originalnih) parfema za prodaju i očito živi od toga nakraju završi žicajući kozmetiku i robu na poklon? Baš to i mene zanima 😂
2019 04 29
Od otvaranje teme rasprodani skoro svi parfemi,ovi sto su ostali cisto sumnjam da su original a koliko ih ima mislim da im je prosao rok davno osim toga sve to bi trebalo slikati da se vidi normalno a mutne slike i opisi katastrofa
2019 04 29
imam parfem (toaletnu vodu) iz 2008. koji se vise ne prodaje. duuugo je izdrzalo sto se tice oksidacije. cuvam ga u originalnoj kutiji, daleko od topline i vlage. ali u cemu je stvar. on se lagano zamutio, tj dobio je kao paucinu u sebi i blago je promjenio miris. i nije problem skladistenje, vec sa svakim spricanjem ulazi zrak. dakle, nemoguce je ocuvati naceti parfem. dovoljno da je jednom spricnuto, zrak je usao u bocicu. i onda vrijednost nacetog parfema nije malo niza od pune, vec skoro pola. i sto je naceti parfem stariji, to vise gubi na vrijednosti. dakle, kako su ovdje neke krpicarke napisale, ako je pocetna vrijednost parfema bila 1600 kn prije 15 godina, danas jedva da vrijedi 50-100 kn ovisno o mirisu i boji, je li uzegao, mutirao itd.
2019 04 30
> poleirish: > imam parfem (toaletnu vodu) iz 2008. koji se vise ne prodaje. duuugo je izdrzalo sto se tice oksidacije. cuvam ga u originalnoj kutiji, daleko od topline i vlage. > ali u cemu je stvar. on se lagano zamutio, tj dobio je kao paucinu u sebi i blago je promjenio miris. i nije problem skladistenje, vec sa svakim spricanjem ulazi zrak. dakle, nemoguce je ocuvati naceti parfem. dovoljno da je jednom spricnuto, zrak je usao u bocicu. i onda vrijednost nacetog parfema nije malo niza od pune, vec skoro pola. i sto je naceti parfem stariji, to vise gubi na vrijednosti. > dakle, kako su ovdje neke krpicarke napisale, ako je pocetna vrijednost parfema bila 1600 kn prije 15 godina, danas jedva da vrijedi 50-100 kn ovisno o mirisu i boji, je li uzegao, mutirao itd. prije svega, nisam nikakav ekspert za parfeme, samo ih volim. imam Marc Jacobs Basil, i koliko se sjećam isto iz 2008, edt 300 ml , ostala je još 1/5 , koristim ga svake godine ljeti kad sam pročitala tvoju poruku, pogledala sam ga, špricnula i sad mogu napisati da se ništa nije promijenilo, isti miris i isto traje, u mom slučaju sat i po kutijicu nemam, bacila sam ju odmah nakon kupnje to je bilo prije krpica kad nisam znala čemu služe kutijice :') imam i dva još starija edt, ne znam koliko su stari niti kako su mirisali ali su mi i sad ok mirisi samo jednog moraš loviti po sobi čim špricneš a drugi traje jednu minutu Onda opet Charthusia Io Capri je kroz bočicu, za koju se golim okom nisu mogle vidjeti pukotine, curio i pretvorio se u smolu. Prvo mi je bilo super kako mi bife kaslić super miriše dok nisam primijetila tamno smeđe mrlje, nažalost parfem je u međuvremenu postao neupotrebljiv, sav se usmolio, napravio se tamnosmeđi talog i u bočici. Istovremeno kad i njega kupila sam Charthusia Aria di Capri i imam ga još i eto ništa mu ne fali Eto to je moje iskustvo, nema veze s inicijalnom temom ali mi je zanimljivo ,:)
2019 04 30
1 2