Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zamjene...

Zanima me odgovarate li baš svima koji vam postave upit za zamjenu? Ja za zamjene jesam ali nekad mi se stvarno ne mijenja jer si skupljam novce za neke stvarčice ili pogledam pa ne nađem nešto što mi treba. Sve je to u redu kad mi stigne nekoliko upita, ali u zadnje vrijeme sam dobila 20-ak...mislim da mi cijene nisu visoke.. ali razumijem i cure. Mislim da bolje prolaze korisnice koje imaju veću cijenu robe...što vi mislite?
2013 09 22
ja uvijek odgovorim iako bih isto radije prodala jer mi novci trebaju ali bez obzira uvijek odgovorim na pitanje i pogledam da li ima ono što ja tražim za zamjenu [:sramezljiv]
2013 09 22
zamijene su zgodne ako su svi sretni,što je mala vjerojatnost [:smijesi]
2013 09 22
Meni piše u "o meni" ukoliko ne nađem ništa za zamjenu ne odgovaram na upit ali ako dodaju nove stvarčice ili su slučajno u mogućnosti za kupnju da me opet kontaktiraju. Prije sam odgovarala na sve upite ali jednostavno više nema smisla svakom objašnjavati zašto i kako ništa nisam pronašla za zamjenu. Ali uvijek pogledam njihovu ponudu ako su mi poslali upit a zamjenu jer to je ono čime se bavim ovdje, nisam došla zarađivati nego malo osvježiti garderobu... Evo u tjedan dana sam odgovorila 15 zamjena, i opet sam dodala nove stvari za zamjenu [:smije] dragi mi kaže da nisam normalna [:hihot] I slabo kupujem ovdje jer zašto kupovati od jedne kada s drugom mogu napraviti zamjenu, maknut što mi je višak u ormaru, dobiti novu krpicu za 5 kn poštarine. [:zaljubljen]
2013 09 22
uvijek se nađe vremena da se napiše ''ne, hvala'' [:jezik] . nije me bilo na krpicama nekoliko mjeseci pa kad sam se prijavila bilo je hrpa poruka, naravno da nisam odgovorila na one stare 2mj, al stvarno mislim da nije teško odgovorit [:kesi]
2013 09 22
i ja uvijek pogledam i odgovorim...ali kad si skupljam za šminku npr.onda mi se baš i ne mijenja jer volim kvalitetnije stvari stavljati na lice [:zaljubljen] zamjene su super al nekad pauzu napravim,valjda smo sve takve [:smijesi]
2013 09 22
nije potrebno detaljno objašnjavati razloge zašto niste za zamjenu,ali odgovoriti je i pristojno i lijepo tako da cura koja je tražila zamjenu zna na čemu je....
2013 09 22
ja baš i ne volim kad mi stigne odgovor NE, NE HVALA.... nekako mi nije lijepo to...imam osjećaj da nisu ni gledale kod mene [:hihot]
2013 09 22
Ja odg na svaki upit,uvijek pogledam šta cura ima,pa ako si nađem nešto,mijenjam se [:smijesi]
2013 09 22
Meni piše da nisam za zamjenu ali svejedno mi šalju upite za to! Odgovorim svakoj jer mislim da je prestojnije napisati - nisam za zamjenu nego ignorirati pa cura nezna na čemu je...
2013 09 22
uvijek pogledam, i odgovorim [:smijesi]
2013 09 22
Ne razumijem cure koje ne odgovaraju na upite o zamjeni. Totalno nekulturno. Ispričati se i napisati da nažalost nisi ništa našla traje doslovno 5 sekundi. [:frustriran]
2013 09 22
Ja odgovorim na svaku poruku i volim se mijenjati za nešto korisno [:kesi]
2013 09 22
Ja odgovorim za sve upite za zamjene, mada ih ne dobijem puno, pošto imam napisano pod većinom mojihkrpica da nisam za zamjenu, ali se uvek nadje neko ko ne pročita ili jednostavno to ignorira. Uvijek pogledam ponudu cure koja piše za zamjene, samo redko nadjem šta što mi trenutno treba... [:tuzan]
2013 09 22
Uputiti zahvalu na postavljenom upitu....stvar osobne vrline (kulture)...mislim da je red svakome odgovoriti, bez obzira o kojem se upitu radi...pozdrav svim članicama koje odgovaraju na upite... [:smijesi]
2013 09 22
1 2