Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Mastercard revolving kartica ,pbz

Pozz curke, molim pomoc. U banci mi nude mastercard revolving karticu pa me zanimaju vasa iskustva s tom karticom jer zbilja o kreditima i svemu tome nemam pojma jer sam tek sad sa svojih 29god prvi put dobila stalni posao gdje mi se nudi mogucnost i ulaska u minus, placanja na rate itd.pa eto svaka pomoc dobro dosla. Hvala
2019 05 04
Jutro...ako znate s “novcima” uzmite kao eventualno sigurnost ak bas nesto vidite pa zelite kupit a trenutno nemate kesa.. Vi kupite za 5000 kn nesto a po toj kartici placate samo svaki mjesec 5 %iznosa ..kreditiraju vas ... Imam ju i trazih da mi na kraju mjeseca kompletno iznos na naplatu posalju znaci kupim za 5000 kn i toliko platim.. Znam i pricu da su tak 5000 po 5000 pa im se tih 5 % mjesecno popolo na fini iznos i stigao dug koji nisu mogle podmirit na kraju😫 Kes zakon..kolko imam trosim🤩 Sretno😻
2019 05 04
Revolving kartice imaju MASNU kamatu. Masniju cak i od dizanja nenamjenskog kredita. Plus jos na tu kamatu ti najcesce ti naplate godisnju clanarinu(ne znam doduse kakve uvjete PBZ sad ovog trenutka nudi ali govorim opcenito.). Te kartice su isplative iskljucivo ako ti umre baba pa nemas cime platiti pogreb ili ti padne meteor na kucu i unisti bas sve sto imas. A postoje zato sto ti, ako ih zelis, ne treba nekakvo posebno jamstvo(u principu zato ih ljudi jos uzimaju i zato nisu napustene iako je kamata velika.). Ako ti je neka frka (ali ne znam zasto bi bila, ako sada radis i redovito primas placu), radije koristi neke druge nacine zaduzivanja/dizanja love sa manjom kamatom. Debitne kartice BEZ aktivacije dozvoljenog minusa (tj.kartice kojima se ne moze uci u dug, nego samo podici onu lovu koju sama posjedujes), iliti zivot po principu "pokrij se koliko si dugacka" je i po meni najbolja stvar..Slozila bih se s prethodnim odgovorom u tome.
2019 05 04
Hvala ekipa, bit ce meni dobra obicna visa i dalje😂
2019 05 04
Meni je maestro dovoljna, imaš također dopušteno prekoračenje (ako ti baš treba). Moja banka (ZABA) u sklopu paketa koji se plaća 20 kn mjesečno nudi i obročno plaćanje (beskamatno do max godinu dana) i to je po meni bolja opcija od klasičnih kreditnih kartica. Možda da se raspitaš da li sličnu opciju ima i tvoja banka.
2019 05 15