Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljubav temaa

Mlađi muškarci dvije godine- zašto da,a zašto ne? Uspijevaju li brakovi izmedu osobe koja je zavrsila fakultet i osobe koja je zavrsila srednju školu?? Ako je osoba muška koja ide na faks zrela za svoje godine dosta a curka koja ima srednju trenutno ne radi? Upoznali su se u crkvi? Ajde da vas vidimmm...ja sam zacopana jako jako taj momak i ja imamo iste interese iste stvari volimo...bez obzira na obrazovanje.. On je momak sa sela i zbog njega i kateheza za mlade sam ostavila momka starijeg 15 godina imao je 40. Ali se nece zenit nezreo... Ovaj od 15 stariji... I ovaj je 15 stariji zapovijedao,psovao... A ovaj mladi je bas miran,plah,dobronamjeran Mozda je i Bog tako htjeo da se dogodi neznam...pitanje vama jer bi napustili vezu od dvije godine radi mladeg decka? Karakter isti ista narav i datum rođenja.mada je i on sa sela ali studira u ZG pa se mozemo vidat...s ovim sam se vidala svaka mjesec dva tri zato nije uspjelo
2019 05 06
Draga Antonija, Naravno da uspijevaju brakovi u kojima partneri nisu oboje visoko obrazovani. Koja predrasuda!!!!! To sto je deckima sa sela, ne znaci da je sirovina i seljober. Ima finih i kulturnih ljudi sa sela. Neki imaju vise kulturnih manira, poštovanja jer cijeli život ili dio života su radili na zemlji, sa zivotinjama nisu pili kave i ljenčarili kao "gradski decki". A nisu ni svi gradski decki fini i kulturni. Opet predrasuda i to ogromna!!!! Sto se tice razlika u godinama.... To je individualno, ovisi o paru. Moj suprug je 11 godina stariji od mene i super funkcioniramo u braku sa troje djece. A takvu razliku ima i moja prijateljica i to je ok. Druga prijateljica ima mladeg muza od sebe i također je ok. Godine su relativn pojam. Moj savjet je da prestane s razmišljati o svemu sta si navela u svom postu i da počnes uzivati. Da ti je sa tim starijim tipom bilo dobro ne bi dalje "gledala" i upoznavala druge potencijalne partnere. Taj stariji tip od 40 god ima zivot iza sebe ( propali brak, mozda i djecu...), stariji tipovi su uvijek neki "frajeri" i dobro mu dodes kao ispušni ventil prema kojem nema obaveza. To mu u životu vise ne treba jer se vec opekao negdje prije tebe. Mlada si i prepusti se novoj ljubavi. Ne vidim razlog zašto vec razmisljas o udaji, pa čovjeka si tek upoznala. Daj si vremena da budete u vezi. Gradi nesto lijepo sto bi eventualno moglo biti temelj za brak. Gradi svoj život.... Traži i nadi posao te uživaj u mladosti. Sretno.
2019 05 06
...ljubav ne pita za obrazovanje a ni za godine :") :") :")
2019 05 06
... sve ovo sto si nabrojala po meni nema nikakve veze sa ljubavi.. Neces nekog voljeti radi skole ili posla i sl., Ja smatram da ako nekog volis, volis ga zbog toga sto je, ne zbog skole, ne zbog posla, ne zbog godina.. Voljet ces ga zbog tog kakav je prema tebi, vasoj djeci jednog dana.. jer on moze imat 10fakulteta a biti nula od covjeka, moze biti 10godina mladji a drzat te kao kap vode na dlanu ili pak eto 10/15 god stariji pa biti i dalje nezereo kako kazes.. Tako da.. da je islo sa tim tvojim, on danas nebi bio bivsi.. sretno i uzivaj u novoj ljubavi
2019 05 06
Evo moj muž je od mene mlađi dvije godine.. I to nam ne predstavlja nikakav problem, niti se vidi pretjerana razlika između nas (mislim na izgled i godine -vecina misli da je on stariji) :)
2019 05 06
majko mila! Ja bi volila da se viđate s bilo kime, manje bi tema otvarali...pa kad bi bog htjeo,i osnovnu školu da završite...
2019 05 06
> dobrojutro: > majko mila! Ja bi volila da se viđate s bilo kime, manje bi tema otvarali...pa kad bi bog htjeo,i osnovnu školu da završite... 😂😂😂😂 Joj zaboli me glava.. ne mogu više pratit koliko tema je vec otvorila.. mislim da će me migrena opalit!! Al svejedno.. Nek ti je sa srećom Antonijica draga!!
2019 05 07