Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Suhe i ispucale pete

Pozdrav, kako vi rjesavate suhe pete na nogama? Ja sam probala aspirin i sok od limuna, ali nisam bas bila odusevljena... molim savjet 😁 hvala 😘
2019 05 09
Ja sam jedno vrijeme navečer nakon tuširanja znala lagano izbrusiti, namazat ricinusovim i staviti čarape preko noći. Jedva izdržim taj osjećaj ulja i čarapa, ali su mi pete nakon 2 dana uvijek bile super.
2019 05 09
Minimalno jednom tjedno, navečer...dok gledam TV; stopala držim pola sata namočena u toploj kupki sa par kapi ulja lavande.... ...sredim nokte, kamenom sredim pete i nakon svega namažem noge nevenovom masti iz DM-a te navučem čarape.
2019 05 09
Nekidan sam vidjela reklamu za neke carape.. ali onako usput, ne mogu se sad sjetit naziva ni nista. Isprobao netko?
2019 05 09
Koristim school rašpu jednom tjedno. Meni je odlična Svaki dan mažem stopala nevenovom masti iz DM-a
2019 05 09
> ProudMary: > Koristim school rašpu jednom tjedno. Meni je odlična > Svaki dan mažem stopala nevenovom masti iz DM-a I ja koristim School rašpu na baterije. Poslije namažem stopala i to je to.
2019 05 09
Najbolja stvar za pete je namazati ih vazelinom! To inace koriste u salonima :")
2019 05 09
Nakon rašpanja namazati vazelinom ili kokosovo ulje je isto super!
2019 05 09
poanta je u čestom mazanju s nečim dovoljno masnim
2019 05 10
> sanjaurban: > poanta je u čestom mazanju s nečim dovoljno masnim Vlažnim , bolje vlažnim. Masno ne prodre u kožu dubinski, već ostane na površini. Kreme s dodatkom uree su odlične. I aloje isto. Poslije se mogu obući čarape i nema masnih flekova.
2019 05 10
Nakon raspanja nevenova mast ili kokosovo ulje i stopala u carapice preko noci
2019 05 10
Svaku večer namažem stopala kremom, i to su mi najbolje od Avona Obnavljajući tretman za stopala i Hranjiva krema za stopala I jednom u 7 dana radim i piling stopala, isto od Avona
2019 05 10
Navečer namazati s običnom niveom i u čarape :)
2019 05 10
vazelin iz dm-a :")
2019 05 10
Hvala Vam svima na savjetima, svakako cu isprobati 😘😘
2019 05 13