Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

migrena-što najbolje pomaže?

Pozdrav cure! Imam migrenu s aurom...prije nego me glava počinje boliti imam bljeskove i zamučenje vida pa tek onda počinje prava glavobolja. Prije sam imala česte migrene, sad su se one smanjile na jedamput mjesečno. Kad me počinje boliti popijem ibrufen nakon kojeg me hvala bogu prestane boliti (već nakon sat vremena). E sad, migrena mi lovi u bilo koje doba dana, bez ikakvog razloga. Kad sam negdje, na fakultetu ili poslu neugodno mi je jer me toliko boli da ne mogu razgovarati i vrlo često mi se povraća. Trebala bih leći i pričekati da prođe što je nemoguće kad sam negdje. Ako koja od vas ima slični problem nek se javi. Čitala sam o različitim terapijama ali mi je to sve preskupo. Dali znate možda nešto što bi mi pomoglo ili u tom trenutku ublažilo migrenu. Čula sam i za energetski nakit ili kapi koje se utrljaju na područje boli. Komentirajte ako bilo što znate. Hvala puno [:poljubac]
2013 09 22
I mene zanima, i mene u zadnje vrijeme zna ulovit, zamracim sobu i spavam, ne mogu se ustat iz kreveta dok ne prodje, uzas!
2013 09 22
definitvno BIOENERGIJA.isprobano,provjereno i već godinama nema obične glavobolje a kamoli migrena.etonađite u svomgradu ili negdje drugo provjerenog bioenergetičara i riješit ćete dugotrajno svoj problem
2013 09 22
najjednostavniji recept,puno vode...meni pomaže
2013 09 22
Imam sličan problem pa znam kako ti je...meni što se ljekova tiče najbolje pomažu voltaren čepići [:pospan]
2013 09 22
Imaš izvrsne kapi koje su za glavobolju,zubobolju,reumatske tegobe,inhaliranje... Marek - Suhopolje,probaj googlat,kapi koštaju svega 35 kn,ja ih koristim,izvrsne su [:smijesi]
2013 09 22
larinizbor...koliko košta tretman? i koliko puta treba ići? dipliur...i meni pomažu ibrufeni ali treba sat-dva da prođe...boli me ko ludo... [:ljut]
2013 09 22
saskaprodaja...hvala, bude proguglala. :)
2013 09 22
osobno također imam vrlo neugodnih epizoda migrena, moje su u početku bile s aurom, u posljednjih nekoliko godina bez nje. također se javljaju jednom mjesečno i znaju biti veoma jakog intenziteta, ponekad praćene povraćanjem. meni ibuprofen ne pomaže kod takvih glavobolja, nego Maxalt tablete koje se otope na jeziku i brzo djeluju, kroz pola sata osjećam znatno poboljšanje. prije njih sam koristila Imigran tablete međutim izazivale su mi vrlo neugodne nuspojave. obje vrste tableta možete dobiti na recept nakon pregleda neurologa. u svakom slučaju, nikad si ne dozvolim da mi ponestane Maxalt tableta, tako da je uvijek nekoliko njih u zalihi! [:smijesi]
2013 09 22
e da ,i ja samčula baš jučer od prijateljice da ju je homeopatija spasila...imaneki lik u zagrebu ...ako treba,nabavim detaljnije podatke...ona je pila neke čajevekoje joj je odredio po krvnoj slici...
2013 09 22
pa ako imas aure onda znas da nastupa glavobolja,jel popijes onda ibrufen odmah preventivno ili cekas pravu glavobolju ? kod kroničnih glavobolja za uspjesno uklanjanje boli i ostalih simptoma lijecnik prvo treba utvrditi o kojoj se vrsti radi pa onda odrediti terapiju i savjetovati sta raditi/izbjegavati,inace uzaludno ispijanje tableta i trovanje organizma. neki su odustali od lijekova i krenuli na akupunkturu
2013 09 22
za migrenu - đumbir!
2013 09 22
neurolog me je pitao dali mi pomaže ibrufen. ja sam rekla da pomaže. onda je rekao da nema potrebe piti baš tablete za migrenu jer su jake a nuspojevi su užasni. [:ljut] tako da pijem samo ibrufene ali kažem užasno mi je neugodno kad sam negdje pa me ulovi migrena. uskoro počnem raditi s djecom i neznam što ću kad me migrena ulovi. [:place]
2013 09 22
mislim da ću i ja te probati. [:smijesi]
2013 09 22
meni se akupunktura sviđa [:smije] gledala sam ih i pricala s ljudima nakon terapija,svi osjecaju poboljsanje.. e sad dal je to samo placebo il stvarno pomaze,kako si tko uzme. al na par zena se vidjelo da bas cvjetaju [:hihot] ne samo da nema boli,vec imaju i bolji san,opcenito se bolje osjecaju itd..
2013 09 22
1 2