Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neugodna suradnja...(Zupsi32)

Tog bodija koji ti je poslala uopće niti nema na profilu.
2019 05 15
Ne znam sta da radim, ocito ne zeli nikako sudjelovat da se javim adminu? Na kraju sam dobila ono sto nisam htjela i jos me uskratila za novce. > teehee: > Tog bodija koji ti je poslala uopće niti nema na profilu.
2019 05 15
Pooštri ton, za početak. Inzistiraj na povratu ili lijepiš negativnu, imaš se pravo predomisliti s obzirom na situaciju. Pozovi je na temu.
2019 05 15
Ja sam imala jednom sličnu situaciju što se ovakve ucjene tiče i pogriješila obrisavši temu. Ne bih to više nikada napravila niti kome preporučila.
2019 05 15
Dakle, sutra bi trebala vratiti novce. Javi u temu jel' je. A onda umjesto negativne neutralna ako misliš da je negativna previše. Ali svakako nekakvo mišljenje o suradnji ostaviti. Realno jel'.
2019 05 15
Iskreno mislim da mi nece vratiti novce, stvarno ne vjerujem da se i meni ovakva stvar dogodila, a svaki put sam imala super iskustva ovdje. Samo mi je tuzno jer idem u srednju i jedva koje novce skupim, da bi dosla tu dala novce koji mi itekako znace i onda da ovako ispadne. > sanja85: > Dakle, sutra bi trebala vratiti novce. > Javi u temu jel' je. > A onda umjesto negativne neutralna ako misliš da je negativna previše. > Ali svakako nekakvo mišljenje o suradnji ostaviti. > Realno jel'.
2019 05 15
Zato nećeš odustati od svojih novaca nego ćeš pritiskati dok ih ne dobiješ. Jesi li joj rekla za temu? Još nisam dobila odgovor. Korisnice često nakon toga znaju progledati. A i reći svoje mišljenje, verziju, što god
2019 05 15
Koji bezobrazluk, obvezno inzistirajte na povratu novca sa pt, ne radi povrat, ne vraća novce, a uvali nešto totalno drugo od onoga šta je plaćeno. I baš me zanima kakvu vam je to poštarinu naplatila 30 kn?
2019 05 15
Jesam rekla sam joj za temu, zato mi je napisala “da je jako ruzno sto sam to napravila”, sve mozete vidjeti u skrinovima. Nije nista napisala osim toga, niti ocito zeli komentirati ovdje ista, ali se vidi na slikama da zeli da izbrisem temu jer ocito shvaca da je u krivu i da sam je razotkrila. Stavila sam joj i negativnu i odlucila je da ce uplatit novce pa cemo vidjeti. > sanja85: > Zato nećeš odustati od svojih novaca nego ćeš pritiskati dok ih ne dobiješ. > Jesi li joj rekla za temu? Još nisam dobila odgovor. > Korisnice često nakon toga znaju progledati. > A i reći svoje mišljenje, verziju, što god
2019 05 15
Ja bi shvatila da sam joj se javila 3-4 dana nakon sta sam primila paket, ali ja sam odmah danas primila paket i javila joj se. Stvarno ne znam sto bi rekla. > vedranapv: > Koji bezobrazluk, obvezno inzistirajte na povratu novca sa pt, > ne radi povrat, ne vraća novce, a uvali nešto totalno drugo od onoga šta je plaćeno. > I baš me zanima kakvu vam je to poštarinu naplatila 30 kn?
2019 05 15
Svakako je u krivu. Bas mi je zao i nadam se da cete to rijesit sutra.
2019 05 15
Hvala puno svima koji su se javili i dali savjet! Puno mi znaci. Javim sutra kako prode ❤️
2019 05 15
Kako vam je slala da vam je naplatila to 30 kn?? Definitivno ste u pravu, inzistirajte na povratu i za poštarinu ako želi bodi nazad, a po meni bi negativna trebala ostati i ukoliko vrati novce jer se ponaša jako bezobrazno. Poslala je artikl kojeg uopće nema među oglasima, pravi se glupa, laže da je bodi koji želite prodan te vas uvjerava da ste uplatili manje nego što jeste. Na kraju svega, nakon hrpe laži, ona izjavi da vama ne vjeruje i da prvi pošaljete artikl. Definitivno korisnica koju treba izbjegavati i podatke objaviti na crnoj listi. Sretno, iskreno se nadam da će vam uplatiti, javite kako je prošlo!
2019 05 15
Closet u pravu si 100% i vjerujem da će ti ipak vratiti novce jer se vec zbog negativne uznemirila. Baš je drska i bezobrazna!
2019 05 15
Toj treba i profil blokirati zbog tagova. Neće li vratiti novce, svaki dan nova tema s njenim imenom i prezimenom u naslovu + bonus prevarantica. Pa nek ju guglaju kolege i prijatelji. Crna lista. Društvene mreže pa opletite po prijateljima. Telefonski imenik. Ako nema nje, ima familije. Pa nek vidi vrijedi li obraz 130 kn.
2019 05 15